banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Kılıçdaroğlu: Süreci bitiren Erdoğan'dır

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu PKK'ya yönelik operasyonu değerlendirdi. Sürecin bitmesinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı sorumlu tutan Kılıçdaroğlu, açılımın devam etmesini istedi, "Her bir şehidin hesabını vermesi lazım" dedi.

GÜNDEM 03.08.2015, 12:47 03.08.2015, 12:48

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, açılımın bitmesinden Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ı sorumlu tuttu. Sürecin sürdürülmesini isteyen Kılıçdaroğlu, "her bir şehidin hesabını Erdoğan vermeli" dedi.

HaberTürk televizyonunun yayına katılan CHP lideri, Erdoğan'ın kan siyasetiyle seçime gitmek istediğini savundu.

Kılıçdaroğlu Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun koalisyon için samimi olduğunu ancak koalisyonun Erdoğan tarafından engellendiğini söyledi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar (6)
vatansever 4 yıl önce
Amerikan hükümeti ve bölücüler açılım-saçılım istiyor. Sen kimin ağzından konuşuyorsun?
Yurdumuz terör yuvasına dönmüş. Bu kadar silah ve cephane ile barışa mı hazırlanıyorlar, güldürmeyin bizi!
Adil Aydın 4 yıl önce
eşit haklara sahip yurttaşlarız. açılım eşitliğin inkarıdır, " nifak " tır.
ilahiadalet 4 yıl önce
ey kılıçdaroğlu sen şimdi ne açılımından bahesdiyorsun-hadi diyelim en büyük seçmen kitlen ulusalcıları dinlemedin kaybettin, tüm yurttaşların hdp ye açılım palavrasına ateş püskürdüğünüde mi göremiyorsun topyekün sandığa gömüleceksin
melsa 4 yıl önce
sayın kılıçdaroğlu,pkk alacağından fazlasını aldı zaten..ülke kurma aşamasına geldi...siz hangi açılımdan bahsediyosunuz..o hak kısıtlamalarının olduğu dönem, 80-90 lardaydı...sizde artık siyaseten kendinizi güncelleseniz...açılım diye bişey kalmadı...bu dediğiniz bahçelini ekmeleddinde cumhurbaşkanı uzlaşmasının ,meclistede devam edeceği ısrarına benzedi...cumhurbaşkanlığı makamı nasıl doldu..nasıl konu kapandıysa açılım konusuda kapandı.. :) zaten hak olarak vereceğiniz birşey kalmadı orası tamamen kürtlerin yönetiminde, sivil yönetimleri onlarda...artık sıra türk haklarını savunmada...bilmem anlatabildim mi?
Raif Eşkinat 4 yıl önce
Kılıçdaroğlu, Bölünme Süreci,taşeronluğu görevini, iktidar hevesi ile devralmış durumdadır. Türk milleti, Erdoğan'dan kurtulamadan, bu sefer şaşkın bir BOP eşbaşkan adayı ile tanışmıştır. Türk milleti ve Atatürk'ün CHP'si en kısa sürede bu unsuru giderecektir.
murt 4 yıl önce
yine Tayyibe oynuyorlar, her seçimde olduğu gibi tayyibe oy kazandırmaya çalışan kılıçtaroğlu tayyib içi açılımı bitirdi diyor sözde tayyib i kahraman yapıcak
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P