banner1199

banner1197

Konuyla ilgili peş peşe açıklamalar geliyor! Askerlik 6 aya düştü mü?

AK Parti Osmaniye 27. Dönem Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi İsmail Kaya, "Yeni askerlik yasası İle ilgili görüşmelere başladık ve devam ediyor, bugün biter mi diye soran kardeşlerimiz için yazıyorum, NORMAL ŞARTLARDA perşembe günü akşama kadar meclis görüşmelerini tamamlayarak yasalaştırırız diye ümit ediyoruz" açıklaması yaptı. 21 - 27'nci Dönem MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt da konuyla ilgili paylaşımda bulundu. Kanun teklifinin tümü üzerindeki görüşmeler bitti. Teklif maddelerinin görüşülmesine geçilmesi kabul edildi. Maddeler tek tek ele alınacak. Genel Kurul'da görüşmeler sürüyor

GÜNDEM 15.06.2019, 13:15 07.08.2019, 20:02
Konuyla ilgili peş peşe açıklamalar geliyor! Askerlik 6 aya düştü mü?

AK Parti Osmaniye 27. Dönem Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi İsmail Kaya, Meclis'te görüşülmeye başlanan yeni askerlik sistemi yasasına dair açıklama yaptı.

AK Partili İsmail Kaya, şunları belirtti:

"Yeni askerlik yasası İle ilgili görüşmelere başladık ve devam ediyor, bugün biter mi diye soran kardeşlerimiz için yazıyorum, NORMAL ŞARTLARDA perşembe günü akşama kadar meclis görüşmelerini tamamlayarak yasalaştırırız diye ümit ediyoruz."

21 - 27'nci Dönem MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt da yeni askerlik sistemi yasasına ilişkin açıklama yaptı.

Enginyurt, şunları aktardı:

"TBMM  de Bugün görüşülmeye başlanan Askerlik  Kanunu, TÜRK ORDUSUNUN Fetöcü artıklardan tamamen temizlenmesini sağlayacak önemli bir Kanundur.

TÜRK SİLAHLİ KUVVETLERİ gözbebeğimiz, gururumuzdur.

Hayıra vesile olması dileğiyle, 

Vira Bismillah."

Yeni gelişme
Kanun teklifinin tümü üzerindeki görüşmeler bitti. Teklif maddelerinin görüşülmesine geçilmesi kabul edildi.  Maddeler tek tek ele alınacak. Genel Kurul'da görüşmeler sürüyor.

ulusal.com.tr

Yorumlar (0)
21°
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P