banner1199

banner1197

Mansur Yavaş: Başlıyoruz

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen CHP'li Mansur Yavaş, Hacı Bayram Camisi'nde sabah namazı kıldı, Hacı Bayramı Veli Türbesi'nde dua etti. Yavaş, "Mazbatamızı aldıktan sonra 15.30'da Anıtkabir'e gidip Ankara'mızı başkent yapan Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün huzurunda saygı duruşunda bulunduktan sonra görevimize başlayacağız inşallah" dedi

GÜNDEM 08.04.2019, 09:13 22.04.2019, 21:39
Mansur Yavaş: Başlıyoruz

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen CHP'li Mansur Yavaş, Hacı Bayram Camisi'nde sabah namazı kıldıktan sonra Hacı Bayramı Veli Türbesi'nde dua etti. 

Yavaş, sabah namazı vakti CHP Ankara İl Başkanı Rıfkı Güvener ve İyi Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk ile Hacı Bayram Camisi'ne geldi.

Sabah namazını cemaatle kılan Yavaş daha sonra Hacı Bayramı Veli Türbesi'ne geçerek dua etti.

"Anıtkabir ziyaretinden sonra görevimize başlayacağız" 

Camiden ayrılırken gazetecilere açıklama yapan Yavaş, "Ankara'nın kurucularından olan Hacı Bayramı Veli'yi  ziyaret edip duamızı yaptık, mazbatamızı aldıktan sonra 15.30'da da Anıtkabir'e gidip Ankara'mızı başkent yapan Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün huzurunda saygı duruşunda bulunduktan sonra görevimize başlayacağız inşallah. 'Haydi Bismillah' dedik, başlıyoruz. Allah'ım hayırlı uğurlu etsin." dedi. 

Hacı Bayram Camisi'nden Hükümet Caddesi'ne yürüyen Yavaş, bir pastanede kendisine eşlik eden partililerle kahvaltı yaptı.

Kahvaltıda Yavaş'a eşi Nursen Yavaş da eşlik etti.

Kaynak: AA
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P