banner1199

banner1197

"Maskeme değil gözlerime bak"

LÖSEV 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında farkındalık etkinliği düzenledi. Etkinlikte kanserle mücadelesinde başarılı olan gençler, kendi hikayelerini anlattı. Motosiklet sürücülerinin de destek verdiği çalışmaya, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Lösemili Çocuklar haftası için yurt çapında farkındalık etkinlikleri düzenlendi. Adana ve Kayseri'de "Maskeme değil gözlerime bak" sloganı ile maskeli yürüyüşler yapıldı.

GÜNDEM 03.11.2019, 22:49
"Maskeme değil gözlerime bak"

Lösemiyi yendiler. Diğer hastalara umut oldular.

LÖSEV 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında anlamlı bir etkinliğe daha imza attı. Ankara'da bir alışveriş merkezinde düzenlenen farkındalık etkinliğine, LÖSEV gönüllüsü motorcular da destek verdi.

Lösemiyi yenen Cihat ve Merve, yaşadıkları süreci Ulusal Kanal'a anlattı. Lösemi hastalarına "asla pes etmeyin" çağrısı yaptı.

Etkinliğe vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi. LÖSEV çalışanları katılımcılara maske dağıttı.

LÖSEV Ankara'da "Maskemi takarım, farkındalık yaratırım" etkinliği düzenledi. Maskemi takarım, farkındalık yaratırım!
LÖSEV 8 Kasım'a kadar Lösemili Çocuklar Haftası için etkinliklerine devam edecek.
Lösemili çocuklara destek için maskelerle yürüdüler. Görüntüler Adana ve Kayseri'den. LÖSEV'in Adana'da düzenlediği yürüyüşe çok sayıda kişi katıldı. 

Lösemi hastalarınında katıldığı yürüyüş renkli görüntülere sahne oldu. Lösemiyi yenen Recep Orhan, mücadelesini anlattı. 

Kayseri'de de maskeli yürüyüş düzenlendi. "Maskeme değil gözlerime bak" sloganı ile yüründü. 

ulusal.com.tr

Yorumlar (0)
19°
kapalı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P