banner1199

banner1197

MHP'de toplu istifa!

Tokat'ta MHP Merkez İlçe Başkanı Akın Melek ve 28 kişilik yönetim kurulu görevinden istifa etti.

GÜNDEM 16.06.2014, 20:27 16.06.2014, 19:32
MHP'de toplu istifa!

MHP Merkez İlçe Başkanı Akın Melek yaptığı açıklamada yönetim kurulu üyeleri ile birlikte görevlerinden istifa ettiğini bildirdi.

Melek, görevi bırakma kararlarının arkasında bıkkınlık, yorgunluk, kişisel çıkarların söz konusu olmadığını belirterek şöyle dedi: "Bu: makam ve mevkii önceliği olmayan, kişisel ikbal beklentisi bulunmayan, bencil ve şahsi düşüncelerden uzak ancak sorumluluk sahibi yürekli insanların alabileceği bir karardır. Yalnızca başkanlık görevimden istifa ediyorum. Davam ve fikirlerimde hiçbir şekilde bir değişme olmamıştır. Biz bu harekete gönülden bağlı insanlarız. Bu kararı alırken bulunduğum görevin sorumluluğunu daha iyi yapabilecek arkadaşlarımın önünü açmak ve partimiz için daha hayırlı olacak düşüncesinden başka bir niyetim yoktur. 2012 Mart ayında devir aldığımız bu onurlu görevi bugüne kadar elimizden gelen en iyi şekilde temsil ettiğimize inanıyorum. Neticede bu bir bayrak yarışıdır, aldığımız noktadan daha yukarıya taşıdığımızın inancındayım. Bizden sonrada daha yukarıya taşıyabilecek arkadaşlarıma şimdiden başarılar diliyorum."

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar (2)
CEMİL KOÇ 5 yıl önce
i̇stifa nedeni olarak, partinin yürütüğü politika ile hem fikir olmadığını söyleyecek kadar, medeni cesarete sahip değilmiş.
hayri durak 5 yıl önce
ya ne istifa etmesi mhp.nin genel merkezi istiyor onlarda istifa ettik diyorlar.
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P