banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Milli Savunma Bakanı Işık: Mücadele şu anda devam ediyor

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "Bu mücadele şu anda devam ediyor. Üç şehidimiz var. Allah bütün şehitlerimize rahmet eylesin." dedi.

GÜNDEM 04.04.2017, 13:37
Milli Savunma Bakanı Işık: Mücadele şu anda devam ediyor

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, terörle mücadeleye  yoğun şekilde devam ettiklerini belirterek, "Bu kış terör örgütüne aman  verilmedi. Bu kış eksi 40 derecede ve metrelerce karda teröristlere karşı amansız  operasyonlar yapıldı. Bu mücadele şu anda devam ediyor. Üç şehidimiz var. Allah  bütün şehitlerimize rahmet eylesin." dedi. 
 
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Uluslararası Merkez Laboratuvarı  Tanıtım Programı'nda konuşan Işık, bugünün 4 Nisan Dumlupınar Denizaltısı  faciasının seneyi devriyesi olduğunu hatırlattı.
 
Güneydoğu'daki operasyonlarda bu sabah 3 askerin şehit düştüğünü  belirten Işık, şunları kaydetti:
 
"Yoğun bir terörle mücadele yönetiyoruz. Bu kış terör örgütüne aman  verilmedi. Bu kış eksi 40 derecede ve metrelerce karda teröristlere karşı amansız  operasyonlar yapıldı. Bu mücadele şu anda devam ediyor. Üç şehidimiz var. Allah  bütün şehitlerimize rahmet eylesin. Rabbim şehitlerimizin şefaatine bizleri nail  eylesin. Allah ülkemizin birliğini ve dirliğini daim eylesin. Bu ülke birliğini  ve dirliğini koruduğu sürece hiçbir dış güç bu ülkeyle baş edemeyecek buna  inanıyorum."

Kaynak: AA
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P