banner1199

banner1197

Mustafa Koç kalp krizi geçirdi!

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç kalp krizi geçirdi. Beykoz Devlet Hastanesi'nde yaşama döndürülmeye çalışılıyor.

GÜNDEM 21.01.2016, 09:45 21.01.2016, 09:46
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç kalp krizi geçirdi. İstanbul'da geçirdiği kap krizinden sonra Beykoz Devlet Hastanesin'de yaşama döndürülmeye çalışılıyor.

Yaklaşık 40 dakikadır yapılan kalp masajına cevap vermediği öğrenildi.

HASTANE'DEN İKİNCİ AÇIKLAMA

Beykoz Devlet Hastanesi Yönetimi'nden yapılan ilk açıklamaya göre, Mustafa Koç'un hayatta olduğu ve yaşam tehlikesinin devam ettiği bildirilmişti

Hastaneden gelen ikinci açıklamada şu şekilde:

Sayın Mustafa Koç Sabah sporu esnasında fenalaşıp düşmesi üzerine spor hocası ve yakın koruması tarafından ilk yardım desteği almaya başlamış. Acil 112 ekibi çağrılmış. 15 dakika sonra Beykoz Devlet Hastanesi Aciline saat 08.10 da ulaştırılmıştır. Hasta ilk geldiğinde siyanoze, asistoli halinde idi, acilen entübe edilerek resistasyon başlandı. 1 saat sonra Amerikan Hastanesi'nden gelen kendi doktor ekibiyle birlikte, kalp akciğer pompasına bağlanarak saat 10.10 da hastanemizin acilinden ambulansla alınarak helikopterle Amerikan Hastanesi'ne sevki sağlandı.

Mustafa Koç'un eşi Caroline Koç, Rahmi Koç, Ali Koç hastanaye geldi. Mustafa Koç'u taşıdığı sanılan ambulans hastaneden ayrıldı. Bu arada Amerikan Hastanesi'nden kalkan helikopter Üsküdar istikametine uçup geri dönüş yaptı.

Nişantaşı'ndaki Amerikan Hastanesinin çatısında bir helikopter hazır bekletiliyor.


KOÇ HOLDİNG'TEN AÇIKLAMA

Koç Holding'den yapılan açıklamada, Mustafa Koç'un tedavisinin devam ettiği belirtildi.

ulusalkanal.com.tr
Yorumlar (1)
Gül 4 yıl önce
Allah acil şifalar versin!
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P