banner1199

banner1197

Okullar tatil edildi!

GÜNDEM 18.02.2015, 18:41 18.02.2015, 18:42
Okullar tatil edildi!

İSTANBUL'DA OKULLAR YARIN DA TATİL

İstanbul DHA

İstanbul Valiliği, yoğun kar yağışı nedeniyle okulların yarın da tatil edildiğini açıkladı.
Valilik'ten yapılan açıklamada şöyle denildi:
"Meteoroloji yetkililerinden alınan bilgiye göre; ilimizde kar yağışının yarın öğle saatlerine kadar yoğun bir şekilde devam etmesi ve kuvvetli don olayı beklenmektedir.
Valiliğimizce öğrencilerimizin ulaşımda herhangi bir risk ve mağduriyetle karşılaşmamaları için anaokulu, ilkokul, ortaokul, liseler ile özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde eğitim ve öğretime 19 Şubat Perşembe günü de 1 (bir) gün ara verilmesi uygun görülmüştür.
Aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli personel ile hamile personel de idari izinli sayılacaktır."

Kocaeli ve Sakarya'da ilk ve orta dereceli okullar yarın da tatil edildi

İZMİT (Kocaeli), (DHA) - YOĞUN kar yağışı nedeniyle bugün ilk ve orta dereceli okulların tatil edildiği Kocaeli ve Sakarya'da, olumsuz hava koşullarının devam etmesi nedeniyle ilk ve orta dereceli okullar için de yarın da tatil kararı alındı. Kocaeli Üniversitesi Röktürlüğü de yarın için tatil kararı aldı.

Kocaeli ve Sakarya Valilikleri, meterolojinin de kar yağışının gece ve yarın da devam etmesinin beklendiğini bildirmesi üzerine, ilk ve orta dereceli okulların yarın tatil edildiğini bu akşam saatlerinde duyurdu. Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü de yarın için tatil kararı aldı.

Yozgat'ta okulalar yarın tatil

YOZGAT, (DHA) - YOZGAT'ta yoğun kar yağışının devam etmesi nedeniyle bugün eğitime ara verilen ilk ve orta dereceli okullarda tatil bir gün uzatıldı.

Yozgat Valiliği ile İl Mili Eğitim Müdürlüğü'nce yapılan değerlendirme toplantısı sonucu Yozgat merkez ve Sorgun ilçesinde okulların yarın (perşembe) tatil edilmesini kararlaştırıldı.

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P