banner1199

banner1197

Ortaköy Viyadüğü bakıma alınıyor

Boğaziçi Köprüsü Ortaköy Viyadüğü bakıma alınıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada, 22 Ocak ile 7 Şubat arasında Yıldız Yokuşu Boğaz Köprüsü bağlantı yolunun gece yarısından sonra kapatılacağı duyuruldu.

GÜNDEM 20.01.2016, 18:22 20.01.2016, 18:25
Ortaköy Viyadüğü bakıma alınıyor
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Beşiktaş'tan Boğaz Köprüsü'ne katılımı sağlayan Ortaköy Viyadüğü'nün bakıma alınacağını duyurdu.

Bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Beşiktaş ve Ortaköy üzerinden Boğaziçi Köprüsü'ne ulaşım sağlayan bağlantı yolu 22 Ocak'tan 7 Şubat'a kadar gece yarısından sonra kapatılacak. Trafiğin etkilenmemesi için çalışmalar gece 12'de başlayarak sabah 05'te sona erecek.

İki etaplı olarak yürütülecek çalışmalar 22-30 Ocak günleri arasında Ortaköy Viyadüğü'nün Avrupa- Anadolu yönünde; 30 Ocak-7 Şubat günleri arasında ise Anadolu-Avrupa istikametinde yapılacak.

Çalışma saatlerinde alternatif güzergahlar kullanılacak, Boğaz Köprüsü'ne katılımlar Barbaros Bulvarı üzerinden Zincirlikuyu kavşağından sağlanacak.

Bakım ve onarım yapılan bölgeye hız kesici kasisler yerleştirileceği açıklandı. Sürücüler, çalışma yapılan bölgede trafik işaretlerine ve hız limitlerine uymaları için uyarıldı.ulusalkanal.com.tr 
Yorumlar (0)
11°
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P