banner1199

banner1197

Özgürlüğün ardından komutanlar Ulusal Kanal'da buluştu!

Bu hafta özgürlüğe merhaba diyen komutanlar "Kral Çıplak" dedi. Ulusal Kanal'da yayınlanan Kral Çıplak Programının bu haftaki konukları Balyoz Davası'nda tahliye olan komutanlar ve aileleriydi. Duygusal dakikaların yaşandığı programda konuklar gazeteci-yazar Mustafa Mutlu ve Can Karadut'un sorularını yanıtladı.

GÜNDEM 20.06.2014, 22:51 21.06.2014, 17:51

Kral Çıplak Programının bu haftaki konukları Balyoz Davası'nda tahliye edilen komutanlar ve aileleriydi.

Komutanları Ulusal Kanal Genel Müdürü Turhan Özlü ve Genel Yayın Yönetmeni Yener Güneş karşıladı.

Komutanlar Balyoz davasında neden hedefte olduklarını anlattı.

Programın bir diğer konusu da CHP ve MHP Genel Başkanlarının Ekmeleddin İhsanoğlu'nu Başkomutanlığa aday göstermeleriydi. Kamutanlar "Ekmeleddin İsanoğlu bizim adayımız değil" dedi.

Cezaevi döneminin esprili bir dille anlatılmasıyla renkli ve keyifli sohbet yaşandı.

İki hafta önce yayınlanan programda evladına hasretini dile getiren Deniz Kurmay Albay Mehmet Cenk Dalkanat'ın annesi Şükran Dalkanat'ın, bu hafta oğlunun yanıniki mutluluğu görülmeğe değerdi.

Programda Emekli Deniz Kurmay Albay Mehmet Örgen'in kısının okuduğu mesaj duygusal dakikaların yaşanmasına neden oldu.

Hava Pilot Kurmay Albay Mehmet Erkorkmaz'ın söyledikler de adeta ders niteliğindeydi. Erkorkmaz, "keşke sözde darbeyi önleyenler bizim kadar yürekli olsaydı" diyerek Orgeneraller Hilmi Özkök ve Aytaç Yalman'a gönderme yaptı.


Programın sonunda, Emekli Koramiral Abdullah Can Erenoğlu, özgürülüğüne kavuşan askerlerin duygularını tek kelimede özetledi.

HABER : YAKUP ASLAN
ulusalkanal.com.tr

Yorumlar (3)
ziya cagli 5 yıl önce

Maddede oldugu gibi toplum yapisinde de devlet duzeninde de zitlarin birligi kurami esastir.Ulusal bagimsizlik cephesi kumpas cephesini
ziya cagli 5 yıl önce
Artik Ulusal Bagimlizlik Cephesl zitti olan Kumpas cephesini yenip yeni cumhuriyet devrimleri sureci baslayana degin bucephe guclenerek yasayacaktir. Balyoz ile zitti olan buyuk bir guc birligi yaratildi.
cenap aytepe 5 yıl önce
aziz komutanlar.cumhuriyetin atamızın ve milletimizin .yuvası ulusal kanala hoş geldiniz .bütün kalbimle eminim ki aziz şehitlerimizde yanınızda .yolumuz açık olsun
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P