banner1199

banner1197

'Paket de, balyoz da iktidarın kafasına geçecek'

Yargıtay 9. Dairesi görülmekte olan Balyoz davasında kararını açıkladı

GÜNDEM 09.10.2013, 14:51 09.10.2013, 13:55
'Paket de, balyoz da iktidarın kafasına geçecek'

Aralarında 1. Ordu Komutanı Org. Çetin Doğan, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Özden Örnek,Hava Kuvvvetleri Komutanı Org. Halil İbrahim Fırtına’nın da bulunduğu 237 komutan hakkında verilen cezaları onadı.

İşçi Partisi Genel Sekreteri Serhan Bolluk, Yargıtay’ın verdiği kararın Türkiye ve Türk Ordusu açısından ne anlam taşıdığını yaptığı yazılı açıklamayla değerlendirdi. Bolluk’un açıklaması şöyle:

Yargıtay tertibe son noktayı koydu. Cezaların büyük bölümünü onadı ve Türk Silahlı Kuvvetleri’ne balyozu indirdi. Komutanlarımıza işgal hukuku uygulandı.

Yargıtay bu kararıyla tartışmayı da bitirmiştir: Süreci ancak devrim paklar. Tayyip Erdoğan-Abdullah Gül iktidarını yıkmadan, Milli Hükümet’i kurmadan millet ve ordusu gün yüzü görmeyecektir.

Naci Beştepe, Levent Ersöz, Hasan Atilla Uğur, Hasan Ataman Yıldırım, Muzaffer Tekin, Oktay Yıldırım ve çok sayıda komutanımız bu durumu önceden görmüşler ve Partimize üye olmuşlardır. Bütün komutanlarımızı davet ediyoruz: İşçi Partisi’ne üye olun.

Millet-Ordu el ele ülkemizi bu badireden kurtaralım.
Zalimlere ilk büyük yanıtı 29 Ekim’de veriyoruz. 1923’ten sonra en büyük 29 Ekim’i kutlamaya hazırlanıyoruz. Millet, ordusuyla el ele verecek ve milyonlar meydanlarda olacak. Paket de, balyoz da iktidarın kafasına geçecek.

 
ulusalkanal.com.tr

Yorumlar (8)
sydneyden turan 6 yıl önce
simdi savas zamani hadi isci partili yoldaslar ayaga kalkmassak bu ulke birakin dagilmayi irak gibi olacak.ne varsa genede isci partisinde var.
aa 6 yıl önce
ülkenin çıkarlarına uygun olmayan herhangi bir siyasi yönelimini veya ideolojinin hiçbir anlamı yoktur
türk halkı kalıcı erdoğan akp geçicidir.
tarih akp i kara bir leke olarak anacaktır.
akp bölgemizde akan kanın sorumlularıdır
akp türkiye ve suriyenin çıkarlarına karşı savasan ajandir
akp kendi çıkarları uğruna, büyük güçlerin
ajanlaridir
kim diyorsa ben türküm laikim
ulusalciyim milliyetciyim müslümanim yurtseverim solcuyum sagciyim ülkemi halkimi seviyorum derhal bu göreve katilmali yarin cok gec
TC Anne 6 yıl önce
bu diktatorluk iyice azdi evet devrim gerek, millet ordusuyla el ele vermeye hazir ve meydanlarda zafere selam diyecegimiz gunler de yakin.
TC Ben 6 yıl önce
paketin akp cubbeli diktatorlerinin basina gecirip balyoz uda yine kendi ellerine verip kendi kafalarina vurdutacagimiz o gunler mutlaka geliyor, sessiz atin tekmesi misali
Ataturk1 6 yıl önce
milli hukumet ile turkiye cumhuriyeti'ne verilmis tum zararlar onarilacaktir, ne mutlu turk'um diyene!
lale akcan 6 yıl önce
evet. devrim yapmalıyız. yoksa tarihten sileneceğiz.
İsmail saykal 6 yıl önce
yatak odası dinlenen komutanın kendisi özgür değilki beni kurtarsın.böyle bir orduya dönüştürülen ordunun generalinden ne beklenir..başındada özel gibi biri varsa..
Direnanne 6 yıl önce
karamsarlıktan boğulacak gibi oluyorum ışığı sadece işçi partisinde görüyorum.oyumu riske atmak istemiyordum ama risksiz günyüzü göremeyeceğiz heralde
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P