banner1199

banner1197

Programa eski CHP Milletvekili Özgündüz'ün sözleri damga vurdu

Ali Özgündüz, Rıza Zelyut ve Nasuh Mahruki, milletvekili aday listelerinin teslim edilmesine 1 gün kala CHP ile Vatan Partisi arasındaki güç birliği çalışmalarını konuştu. Programa güç birliğini iktidar formülü olarak değerlendiren eski CHP Milletvekili Özgündüz'ün "benim adaylığımı engellese de güç birliği olmalı, Türkiye daha önemli" sözleri damga vurdu.

GÜNDEM 17.09.2015, 14:55 17.09.2015, 15:00
Programa eski CHP Milletvekili Özgündüz'ün sözleri damga vurdu
Milletvekili listelerinin Yüksek Seçim Kurulu'na teslim edilmesine bir gün kala eski CHP Milletvekili Ali Özgündüz, Gazeteci Rıza Zelyut ve AKUT Başkanı Nasuh Mahruki 1 Kasım seçimlerini konuştu.
 
"Konuşa Konuşa" programında CHP ile Vatan Partisi arasındaki güç birliği çalışmaları masaya yatırıldı.

Yeniden adaylığı konuşulan Ali Gündüz çarpıcı tespitlerde bulundu.

AKUT Başkanı Nasuh Mahruki "Türkiye için güç birliğinin zorunlu olduğunu" vurguladı.Usta Gazeteci Rıza Zelyut da güç birliğinin yaratacağı havaya dikkat çekerek sandığa gitmeyen seçmenlerin kazanılabileceğini söyledi.

Programa kısa mesaj, telefon ve sosyal medya aracılığıyla çok sayıda mesaj geldi. Yayın boyunca gönderilen mesajlarda da güç birliği vurgusu öne çıktı.

7 Haziran'da oy kullanmadığını belirten izleyicilerin güç birliği olursa sandığa gideceklerini açıklamaları dikkat çekti.

ulusalkanal.com.tr
Yorumlar (1)
R.Çetin Koçal 4 yıl önce
CHP NİN Listelerinde artış olabilecek son sıralara vatan partisinin adayları yazılşabilir ve hodri meydan denebilirdi.
13°
parçalı az bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P