banner1199

banner1197

Rıza Sarraf'ın korumaları halka saldırdı

GÜNDEM 20.06.2014, 09:35 20.06.2014, 16:57
Rıza Sarraf'ın korumaları halka saldırdı
17 Aralık yolsuzluk opersyonuyla hafızalara kazınan Rıza Sarraf tatil için gittiği Bodrum'da bir grup öğrencinin protestosuyla karşılaştı. Protestocu 2 genç Sarraf ve korumaları tarafından tartaklandı.

Tatil için Bodrum'a giden bir grup öğrenci denize girdikleri koyda, İran asıllı iş adamı Rıza Sarraf ile karşılaştı. Sarraf'ı gören öğrenciler "Bu yatı hangi parayı aldın?" diye sordu. Protesto etmek için "Hırsız Var" diye bağırdı.

Sarraf öğrencilere "Onun, bunun, şunun parasından birazcık ödünç aldım" şeklinde yanıt verdi. Ardından yatıyla öğrencileri takip etti.

Sarraf ve 3 çalışanı gençlerin karaya çıkmasıyla 2 kişiye saldırdı. Bir öğrencinin burnu kırıldı.

Karakola çağırılan iş adamı yaşananlarla ilgili yaklaşık 3 saat ifade verdi.

Gençlerin sürekli hırsız var diye bağırmaları gücüme gitti. Karaya çıkışta onları uyarmak istedim, itişme oldu. Üzgünüm, gergin günler yaşıyoruz.
Polis tedavilerinin ardından taburcu edilen B.B. ve Y.C.'nin de ifadesine başvurdu.Hakaret etmedik, basit birkaç soru sorduk. Bize hakaret ettiler. Tehdit ettiler. Ardından tekneden indiğimizde saldırıya uğradık.
Öğrenciler Sarraf'tan şikayetçi olmadı.
Yorumlar (1)
Ataturk1 5 yıl önce
iki kisiye saldiracak kadar cesur olan kisilerin, halkin fikrini yansitan iki kisinin arkasinda milyonlar oldugunu hatirlamalidirlar, milyonlarin ayaklari altinda kalmak istemeyenler ona gore hareket etmelidirler!
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P