banner1199

banner1197

Tayyip Erdoğan: Ne Dolmabahçe mutabakatı?

GÜNDEM 24.04.2016, 17:41 24.04.2016, 20:00
Tayyip Erdoğan: Ne Dolmabahçe mutabakatı?
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun Makina Sanayi A.Ş. Adana fabrikası ve yapımı tamamlanan diğer tesislerin toplu açılış töreninde konuştu. Erdoğan, HDP yöneticilerini eleştirerek, "Dün Meclis'te konuşma yapıyorlar siyasi partilerin başkanları. Bir tanesi iç savaştan bahsediyor, terör örgütü arkasında ya. İkide bir, Dolmabahçe mutabakatından bahsediyor. Ne Dolmabahçe mutabakatı? Nereden çıkmış böyle bir şey? Böyle bir mutabakat falan söz konusu değil. Bu iktidarın terör örgütüyle bir mutabakatı söz konusu değildir, olmamıştır" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasının satır başları şöyle:

 


Türkiye'ye bakınca sadece hendekleri görenler, bunlara sesleniyorum, bu hendekleri kazdıranlara bakın. Türkiye'ye bakınca sadece terör olaylarını görenler, o olayların müsebbibi olan örgütü besleyen, teşvik eden ve destekleyenlerdir.

Türkiye'ye bakınca sadece Suriyelileri, sadece çaresiz göçmenleri görenler o insanların ülkelerini yaşanmaz hale getirenlerdir. Halbuki gerçek Türkiye, üreten, büyüyen Türkiye'dir. Her alanda tarih yazan Türkiye'dir.

Dün Meclis'te konuşma yapıyorlar siyasi partilerin başkanları. Bir tanesi iç savaştan bahsediyor, terör örgütü arkasında ya. İkide bir, Dolmabahçe mutabakatından bahsediyor. Ne Dolmabahçe mutabakatı? Nereden çıkmış böyle bir şey? Böyle bir mutabakat falan söz konusu değil. Bu iktidarın terör örgütüyle bir mutabakatı söz konusu değildir, olmamıştır.
Yorumlar (2)
E.Özaydin 4 yıl önce
Ozaman MISIRDAKI SAGIRSULTANA saoralim , Nereden cikmis bu Dolmabahce mutabakati ; o dogruyu söyler tayyip bey ,Yoksa size iftira ? HAAAŞŞŞŞA
selçuk ünaldı. 4 yıl önce
Doğu Perinçek yine haklı çıktı AKP Türkiyenin mecnuriyetlerine teslim olmaya devam ediyor. Yakında Türk devriminin diğer mecburiyetlerine de teslim olacaklar.AKP şimdi üretim ekonomisine işaret edyor. Yakında da komşularla barışa teslim olacak.
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P