banner1199

banner1197

Tayyip'in ne zaman başı sıkışsa, Yeni CHP imdadına yetişiyor

GÜNDEM 17.06.2014, 12:05 17.06.2014, 12:52
Tayyip'in ne zaman başı sıkışsa, Yeni CHP imdadına yetişiyor

YCHP, RTE'nin gene imdadına yetişti. Hürriyet gazetesi yazarı Yılmaz Özdil Ekmeleddin İhsanoğlu'nun çatı aday gösterilmesine sert eleştiriler yöneltti. CHP ve MHP’nin cumhurbaşkanlığı seçimleri için gösterdiği çatı adayını da yazan Yılmaz Özdil, Tayyip Erdoğan ne zaman sıkışsa CHP imdadına yetişiyor dedi.

İşte Yılmaz Özdil'in yazısının ilgili bölümü:

ÇATI ADAYI

Tayyip Erdoğan hakikaten dünyanın en şanslı başbakanı… Ne zaman başı sıkışsa, Yeni Chp imdadına yetişiyor.

Bugün, adım gibi eminim, istisnasız bütün gazeteler “Ekmeleddin İhsanoğlu kimdir?” diye bilgi kutusu yapacak. Çatı adayı’nın millet tarafından ne kadar tanındığını düşün gari!

“Milletin ortak adayı” diyorlar, millet google’da harıl harıl “kim bu adam?” diye arıyor.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar (13)
Oya Balcık 5 yıl önce
çok yanlış bir tutum. chp'nin başkan adayının eski genel kurmay başkanı olmasını beklerdik, haksız yere hapis yatan, ülkemizi şerefle temsile edecek, atatürk düşüncelerine, laik ve demokrat bir aday. olmadı bu chp..sana oy vermem böyle yaparsan.
ezo yıldız 5 yıl önce
Okadar arayis icine girdiler bula bula recep tayip erdogan bir farkı bulunmayan bir adaymi buldular nerde laikli nerde cumhiyetcilik başımız sagolsun elbirligiyle öldürdüler
Nurhan cicek 5 yıl önce
Yaziklar olsun Chp ye cumhuriyeti katledenlere destek olmaya doyamadi.
Tanhu GUVERCIN 5 yıl önce
cok ilginc ve kimsenin hic dusunmedigi birini aday gosterdiler.anlasilan; abd-ingiltere bundan sonraki donemde yeni chp ve onlarin cumhur-
baskaniyla calisacaktir.
şükrü sevindik 5 yıl önce
kim bu adam? seceriye yok gerek.. kılavuz derviş olduktan gayrı, konulacak çöplük bellidir.
Timur 5 yıl önce
unutmayalim bu ychp'nin içine gizli ajanlar sizmistir, fazla uzatmak istemiyorum ; baykal'i neden uzaklastirdilar ??? baykal'la asla is böyle olmazdi, diger bir anlamda kiliçdaroglu erdoganin çelik yelegidir o kadar !
Volkan ÖZTÜRK 5 yıl önce
Ne chp nede mhp bu milletin muhalefet sesi olmayı başaramıyorlar nedense. Amaçları devleti ve cumhuriyeti kurtarmak yerine biraz daha çıkmaza sokulmaya her geçen gün biraz daha pay kopartmaya çalışıyorlar. Cumhurbaşkanı olacak olan isim öncelikle atatürk ilke ve inkilaplarını tam anlamıyla benimsemiş birisi olmalıdır ki cumhuriyete sahip çıkabilsin.
devrimce 5 yıl önce
Yoksa bu öneri sinir ötesindenmi geldi.mesela pensilvanyadan.artik hicbirseye sasirmiyorum..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P