banner1199

banner1197

TLB Yaz Kampı başladı

Türkiye'nin dörtbir yanından gelen Atatürkçü liseliler Türkiye Liseliler Birliği'nin(TLB) geleneksel olarak düzenlediği yaz kampında buluştu. Antalya'nın Manavgat ilçesinde düzenlenen kamp, 27-31 Ağustos tarihleri arasında devam edecek.

GÜNDEM 28.08.2018, 14:51
TLB Yaz Kampı başladı

TLB'li gençler, geleneksel olarak düzenlen yaz kampında bir araya geldi. Türkiye'nin farklı illerinden gelen yüzü aşkın genç, bu yaz kampında hem arkada bıraktıkları mücadele dönemin stresini atıyor hem de önümüzdeki döneme hazırlanıyor.

BU KAMPTA HER İŞ BERABER YAPILIYOR

Gençler güne sabah sporu ile başlıyorlar, ardından ise beraber hazırladıkları kahvaltıyı yapıyorlar. Kahvaltının ardından grup çalışmalarına başlayan gençler, beraber üretmenin ve paylaşmanın mutluluğuna varıyor. Liseliler, günün yorgunluğunu kendi aralarında kurdukları takımlarla düzenledikleri turnuvalarda atıyor. Voleybol, futbol, bilek güreşi gibi birçok farklı alanda yapılan turnuvalar tatlı bir rekabet ortamında geçiyor. Gençler, müzik atölyesinden, Jeet Kune Do atölyesine, gazetecilik atölyesinden, etkili konuşma atölyesine kadar farklı alanlarda, alanlarında uzman eğitmenlerden dersler alarak hem yeteneklerini keşfediyor hem de geliştiriyor.
TLB Yaz Kampı'nda her şey iş bölümüyle yapılıyor. Kampın güvenliğinden temizliğine kadar her işi beraber omuzlayan gençler yemeklerini de kendileri hazırlıyor.

TERCİH HEYECANINDA DA OMUZ OMUZA

Kampta üniversite sınavı YKS'ye giren gençler de var. Gençler, tercih dönemi heyecanını ve stresini de paylaşıyorlar. TLB yöneticisi üniversiteli gençler ise bu dönemde liseli arkadaşlarının en büyük yardımcısı. Türkiye'nin çeşitli illerinde üniversite kazanacak olan gençler aynı zamanda TLB'den mezun olmanın da heyecanını yaşıyor.
 

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P