banner1199

banner1197

Vatan Partisi emin adımlarla ilerliyor! 4 günde 4 bin üye

Vatan Partisi’ne, 6-10 Mart tarihleri arasında 20 ilde 4 bin yeni üye katıldı. Yeni üyelere rozetlerini Olağanüstü Kurultay’da görev alan yöneticiler taktı

GÜNDEM 11.03.2015, 14:17 11.03.2015, 14:19
Vatan Partisi emin adımlarla ilerliyor! 4 günde 4 bin üye
Eskişehir’de 8 Mart’ta yapılan üye katılım töreninde 120 yeni üyeye rozet takıldı. Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve eski İstanbul Valisi Erol Çakır, yeni üyelerin rozetlerini kadınların takmasını istedi.

Geçtiğimiz aylarda cezaevine giren Prof. Dr. Rennan Pekünlü için odasının kapısına ‘Bugün Rennan Hocaya, yarın başkasına...’ yazısı asan Osmangazi Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü Başkanı Prof. Dr. Faruk Ocakoğlu da Vatan Partisi’ne katılan isimler arasındaydı. Törende söz alan Ocakoğlu, Vatan’a katılma gerekçesini “Hem emek hem de vatan çok ciddi şekilde tehdit altında” sözleriyle açıkladı. Yeni üyelerden Anadolu Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Canan Parla da “Ben de ‘Söz konusu vatansa gerisi teferruattır’ diyen Büyük Atatürk’ün yolunda bu partiye katıldım. Beni kabul ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum” dedi.

ADANA'DA 200 ÖNCÜ
Adana’da, Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı, emekli Korgeneral İsmail Hakkı Pekin’in katıldığı törende 200 yeni üyeye rozetleri takıldı. Aralarında doktor, eczacı, mühendis, kimyager, diş hekimi, avukat, sanayici, esnaf, çiftçi, emekli asker, öğretmen, emekli polis ve muhtarların bulunduğu yeni üyeler vatan savunmasında yerlerini aldı.

MERSİN TARSUS'TA 42 YENİ ÜYE
Mersin’in Tarsus ilçesinde de 42 kişi Vatan Partisi’ne katıldı. Merkez Karar Kurulu Üyesi Prof. Dr. Taciser Onuk ve Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ali Kalan da törene katıldı.

BODRUM'DA HEDEF 1. PARTİ OLMAK
Bodrum Ticaret Odası konferans salonunda, 8 Mart’ta yapılan ve Genel Başkan Yardımcısı Av. Zeynep Küçük ile Merkez Karar Kurulu Üyesi ve Muğla İl Başkanı Mustafa Güleç’in katıldığı törende, çok sayıda yeni üyeye rozetleri takıldı.

Aydınlık
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P