banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Suriye Televizyonu’na açıkladı

GÜNDEM 08.10.2015, 17:46 08.10.2015, 17:58
Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Suriye Televizyonu’na açıkladı

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek Suriye kamuoyunda tekrar Suriye’nin sesi oldu. Ankara’da Suriye Devlet Televizyonu’na röportaj veren Perinçek, konuşmasında Amerika’nın Ortadoğu’daki yenilgisinden bahsetti.

Suriye Devlet Televizyonu’na konuşan Doğu Perinçek’in röportajı Ana Haber Bülteni’nde 2 gün üst üste yayımlandı.

Doğu Perinçek şunları söyledi:

“Amerika yenildi. Şimdi herkes Ortadoğu’da bulduğu köşede Amerika’nın piyonlarını pataklıyor, dövüyor. Suriye zaten 2011 yılından beri o teröristler ile mücadele ediyor. Şimdi çok güzel bir durum ortaya çıktı: Amerika artık kaybetti.”

İŞTE O AÇIKLAMA


Yorumlar (2)
Veysel Demirhan 4 yıl önce
Sayın Genel başkan bu mücadeleyi yazanlardan dır Bu okuması yazması kıt olanlar topraklarımıza saldırıp dünyanın tümünü ikinci normandiya çıkartmasını iskenderundan başlatanlar makus tarihlerinide o tarite yazmışlardı ve normandıyaya dönemeden akdenizde boğulacaklar.
Veysel Demirhan 4 yıl önce
sayın Doğu perinçek yıllar önce bu bob projesini yazanlar o zaman tercümesini yapmıştı ama anlamadılar.Bu Amerikan emperyalist kapitalizmi dünyanın tümünü zapt etmek için bu topraklara iskenderundan ikinci normandiya çıkartmasını başlatmıştı ve bu toprakları normandiyaya benzetmenin bedelinide o bir mart teskeresiy le okuyamamıştı sonuna geldi artık .BUnu diyor doğu bey..
13°
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P