banner1199

banner1197

Vatan Partisi'nin seçim çalışmalarına hız verdi

Vatan Partisi'nin Gaziantep, Mersin ve Adana'da seçim çalışmalarına hız verdi. Büyükşehir ve ilçe belediye başkan adayları esnaf ziyaretlerinde, pazar yerlerinde, akşamları ev toplantılarında vatandaşlarla buluşuyor. Sorunlarını ve önerilerini dinledikten sonra kendi belediyecilik anlayışlarını anlatıyorlar.

GÜNDEM 26.03.2019, 18:57

Vatan Partisi Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sinan Büyükhatipoğlu, Şahinbey Belediye Başkan Adayı Fahrinüsa Güney Yel ve Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Seyyale Ergün esnaf ziyareti sonrası ev toplantısı düzenledi. Yoğun ilgi gören toplantıda vatandaşlar eve sığmadı. Toplantı dışarıya taşındı. 

Bütün Gazianteplilere ulaşmayı hedeflediklerini söyleyen Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sinan Büyükhatipoğlu, yaşanan ekonomik krize dikkat çekti. 

Vatan Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hatice Nesrin Kılıçay,  Adana'nın Karafatma Caddesinde halkı ve esnafları ziyaret etti.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Lerzan Özgenç, Erdemli ilçesi belediye başkan adayı Yunus Altıkulaç çalışmadaydı.

Özgenç daha sonra Çamlıyayla'ya geçti. Vatan Partisi Çamlıyayla belediye başkan adayı Avukat İlknur Kalan ekibi ile köylülerle görüştü. 


ulusal.com.tr

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P