banner1199

banner1197

'WhatsApp yasaklanıyor mu' iddialarına BTK yetkililerinden açıklama geldi

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun twitter’dan başlattığı “WhatsApp olmasaydı hangi uygulamayı kullanırdınız” anketi, sosyal medyayı salladı. WhatsApp yasaklanıyor mu sorusu akıllara gelirken, yetkililer, “Anketle vesaire ile öyle bir yasaklama söz konusu olamaz. Ancak anket ortaya çıkardı ki, insanlarımız sosyal medya konusunda oldukça bilinçli” dedi.

GÜNDEM 09.05.2017, 13:10 09.05.2017, 13:16
'WhatsApp yasaklanıyor mu' iddialarına BTK yetkililerinden açıklama geldi

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun twitter’dan başlattığı WhatsApp olmasaydı hangi uygulamayı kullanırdınız” anketi, sosyal medyayı salladı.

Seçenek olarak “Bip, viber, wechat, line”ın oylamaya sunulduğu ankete twitter kullanıcılarının ilk tepkisi “Wikipedia’dan sonra WhatsApp da kapatılacak, bunun hazırlığı yapılıyor” oldu. 

Yetkililer ise hurriyet.com.tr'nin sorusu üzerine “Sadece kişilerin kullanım alışkanlıklarını ölçmek için yapılan bir anket” yanıtını verdi.WHATSAPP YASAKLANIYOR MU İDDİALARINA AÇIKLAMA

İnternet sitelerinin nasıl yasaklanacağının belli olduğunu söyleyen yetkililer, “Anketle vesaire ile öyle bir yasaklama söz konusu olamaz. Ancak anket ortaya çıkardı ki, insanlarımız sosyal medya konusunda oldukça bilinçli” dedi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P