banner1199

banner1197

Yılmaz Özdil yazdı: O ismi kulağınıza kim üfledi?

GÜNDEM 19.06.2014, 10:38 19.06.2014, 13:19
Yılmaz Özdil yazdı: O ismi kulağınıza kim üfledi?

Hürriyet gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, cumhurbaşkanlığı şeçimleri için Ekmeleddin İhsanoğlu'nun aday gösterilmesinden dolayı CHP'yi eleştirdi.

İşte Özdil'in yazısının ilgili bölümü şöyle:

Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Tarabya Oteli'nde oğlu için düzenlediği düğüne değinen Özdil, "Çatı adayı"nın davetlileri arasında, CHP'yi temsil eden, ilaç için bir kişi bile yoktu. MHP'yi temsil eden bir kişi bile yoktu. Hem nikâh şahidi, hem onur konuğu olarak, sadece AKP vardı" dedi.

"BU EKMELEDDİN BEY SEVGİSİ TUHAF DEĞİL Mİ?"

Madem ki, Ekmeleddin beyi cumhurbaşkanı yapacak kadar yakından tanıyor CHP... O halde neden, en mutlu gününde yoktular? İnsan sevdiklerini düğününe çağırmaz mı... AKP başköşedeyken, niye davet bile edilmediler? Sadece 10 ay önce, aralarında merhaba bile yokken, aniden fışkıran bu Ekmeleddin bey sevgisi tuhaf değil mi?

"İSMİNİ KULAĞINIZA KİM ÜFLEDİ?"

Bu badireden kurtulmak için, sesimizi kesip, yutkunup, kayıtsız şartsız destek
vermemizi istiyorlar. Elin mecbur, desteklemezsen, AKP'nin ekmeğine yağ sürersin demeye getiriyorlar. Oysa, Tayyip Erdoğan'ın kötü adam olması, Ekmeleddin İhsanoğlu'nu iyi adam yapmaz.

Kendi seçmenini "kırk katır, kırk satır" açmazına sürükleyen Yeni CHP, şu sorunun cevabını acilen vermek zorundadır... Esamesi okunmazken, Ekmeleddin İhsanoğlu ismini kulağınıza kim üfledi?

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar (3)
Işık Dikicigil 5 yıl önce
yilmaz kardeşimiz güzel yazmış, onu destekleyen bir cümle de benden olsun, ekmeleddin adı açıklandığında normal recep davranışı ne olmalıydı. bağırmak küçümsemeki ne dedi sadece hayırlı olsun millet karar verecek. bu tayyibin üstünde bir gücün varlığının ekmeleddini işaret ettiğini ve referansın abd bağlantılı olduğunun en somut göstergesi, yani mağrurlanma padişahım senden büyük allah var.
Um Yu 5 yıl önce
ekmeleddin ihsanoglunu kulaga kimin üfledigi herkesce bilinen bir sir.benim merak ettigim bunu chp ve mhp ye
nasil kabul ettirdiler
capulcu vatansever 5 yıl önce
işık dikicigil'e katiliyorum. bu isler oldu bittiye gelemez. gucler ayrimi saglanmadan hic bir secim asla gecerli ve saglikli degildir.
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P