banner1199

banner1197

Ünlü şarkıcı Pınar Aylin kaza geçirdi! Açıklama yaptı! İşte fotoğrafı

Şarkıcı Pınar Aylin, sosyal medya hesabından bir hafta önce kaza geçirdiğini duyurdu. Hastane odasından hemşiresiyle bir fotoğraf da paylaşan Aylin, "Ayağımda titanyum bir çivim var artık çünkü sol bacak çoklu kırık. Geçen salı Maya'yla birlikte eve dönmüşken, bahçede Mira (3 köpeğimizden biri) fazla sevgiden üzerime koşarak ayaklarımı yerden kesip taşa kafa üstü uçmama sebep oldu ve acıdan düştüğüm yerde öylece kaldım" ifadelerini kullandı

MAGAZIN 30.01.2019, 17:36
Ünlü şarkıcı Pınar Aylin kaza geçirdi! Açıklama yaptı! İşte fotoğrafı

Şarkıcı Pınar Aylin, geçen hafta evinin bahçesinde kaza geçirdiğini sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla duyurdu.

Hastane odasından fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Pınar Aylin yaşadıklarını anlattı

Aylin şunları yazdı:

"1 haftalık aradan sonra hastaneden ve Emine hemşiremin kanatları altından merhaba. Ayağımda titanyum bir çivim var artık çünkü sol bacak çoklu kırık. Geçen salı Maya'yla birlikte eve dönmüşken, bahçede Mira (3 köpeğimizden biri) fazla sevgiden üzerime koşarak ayaklarımı yerden kesip taşa kafa üstü uçmama sebep oldu ve acıdan düştüğüm yerde öylece kaldım. Daha sonrasını ve detayları ara ara paylaşacağım çünkü artık iyiyim. Şimdilik söyleyeceğim en önemli ve öncelikli şey ise, hep aradığımız o paha biçilemez şeyin aslında elimizde olduğu ve sağlıklı her anımız için çok ama çok şükretmemiz gerektiği..."

ulusal.com.tr

Yorumlar (0)
az bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P