banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Ayşe ile Kerem boşanıyor! Afili Aşk 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Afili Aşk 29. bölüm özeti

Afili Aşk yeni yıl arasından sonra dün akşam yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıktı. Kerem ile Ayşe'nin çıkmaza girmesi, boşanma kararını da devamında getirir...

MEDYA 16.01.2020, 10:45
Ayşe ile Kerem boşanıyor! Afili Aşk 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Afili Aşk 29. bölüm özeti

Afili Aşk'ın dün akşam yayınlanan yeni bölümünde; Belgelerin ortaya çıkması Yiğiter ve Özkayalı ailelerini karşı karşıya getirir. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bundan sonra iki aile arasında düşmanlık başlar. Buna bir de Kerem’in bu gerçekleri Ayşe’den saklaması eklenince olaylar kontrol edilemez bir hal alır. Rıza, Yiğiterlere karşı sıkıyönetim ilan ederken, Yiğiterlerin tarafta da sular durulmaz. Ailelerinin kavgasına Ayşe ve Kerem’in kavgası karışınca ayrılırlar. Kerem Ayşe'nin yokluğu ile sınanır. Ayşe’nin ise içi kan ağlasa da Kerem’i affetmeye niyeti yoktur. Kerem bu ayrılığı kabullenemez. Özkayalılar’ın evinin içine sızmak için akla hayale gelmeyecek yollar dener. Çiftimiz bu sorunlarla uğraşırken ertelenen boşanma davasına da sayılı gün kalmıştır. Bu büyük aşk bakalım bu sınavı da geçebilecek mi? 

AFİLİ AŞK 30. BÖLÜM FRAGMANI

Aileler arasındaki kriz, Kerem ve Ayşe'nin yollarını sonsuza dek ayırıyor! Afili Aşk yeni bölüm fragmanında Kerem ve Ayşe aldıkları boşanma kararıyla herkesi şok ediyor! Aileler arasındaki gerginlik onların yollarını ayırırken, Muhsin bu duruma sebep olmak istemiyor. Ailelerin sorunu yüzünden onların ayrılmasını istemeyen Muhsin bir plan yapıyor. Ayşe ise eşyalarını toplamak için eve geliyor ancak burada beklenmedik bir durumla karşılaşıyor. Muhsin, Kerem ve Ayşe'yi bir odaya kapatıyor. Baş başa kalan ikili boşanma kararından vazgeçecek mi?

ulusal.com.tr

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P