banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Aziz Satranc-ı Urefa'yı oynuyor! Vuslat 34. bölüm fragmanı yayınlandı! 33. bölüm tek parça izle... 33. bölüm özeti... 

TRT 1'de her pazartesi seyircisiyle buluşan Vuslat'ta dün akşam ne oldu? 33. bölüm özeti... 34. bölüm fragmanı yayında. Aziz, Salih Baba'ya meydan okuyor... 

MEDYA 24.12.2019, 10:44
Aziz Satranc-ı Urefa'yı oynuyor! Vuslat 34. bölüm fragmanı yayınlandı! 33. bölüm tek parça izle... 33. bölüm özeti... 

Dün akşam ekranlara gelen dizi Vuslat'ta Feride'nin minyatürü bulmasıyla tüm gidişat değişir. Her bölüm sırlar yavaş yavaş çözülürken Aziz, Salih Baba'ya Satranc-ı Urefa'da meydan okur. 

33. BÖLÜM ÖZETİ

Aziz artık bütün kartlarını açık oynamaya karar verir. Feride’yle aralarına giren, ailelerinin geçmişlerinin izlerini taşıyan bu sır perdesini kaldırmak için Tahsin’e meydan okur. Dedesinin klasik arabasıyla karşısına çıkarak Tahsin’i köşeye sıkıştırır. Holdingde kontrolün kendinde olduğuna emin olan Tahsin, Aziz’in emanete sahip çıktığını görünce düşündüğü kadar güçlü olmadığını anlar.

Feride, minyatürü bulduktan sonra, Aziz’le bambaşka bir yola girer. Taş plaktaki şarkıya ve anlamını çözmeye çalıştıkları minyatüre sırlanmış aşk hikayesinde olduğu gibi, Aziz ve Feride de vuslata erişme yolunda büyük bir sınavın eşiğindedir. Necmi’nin verdiği görevi yerine getirmek için birbirlerine dayanmak zorundadırlar. Sırada görevi üstlenme konusunda Kerem’i ikna etmek gibi önemli bir meseleleri vardır.

Kerem, ailesini bir araya getirmek ve özlemini duyduğu yuvaya kavuşmak için elinden geleni yapsa da, Bülent’le tekrar karşı karşıya gelmekten kurtulamaz. Artık Bülent’in elinde, Kerem’i istediği gibi oynatabileceği çok güçlü bir koz vardır: Aneta. Kerem, arada kalmışlığının acısını Fırat’tan çıkarır. Böylelikle ailesine zarar veren kim olursa olsun, affetmeyeceği mesajını verir.

33. BÖLÜM İZLE

33. bölümü izlemek için buraya tıklayın.

34. BÖLÜM FRAGMAN

ulusal.com.tr

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P