banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Bu akşam ilk bölümü yayınlanacak olan Babil dizinin konusu ne? Babil dizisinin oyuncu kadrosu... İşte o isimler...

Yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, hikaye ve senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleme aldığı, Babil dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Babil oyuncuları kimler? Babil dizisi hangi kanalda?

MEDYA 17.01.2020, 14:15 17.01.2020, 14:16
Bu akşam ilk bölümü yayınlanacak olan Babil dizinin konusu ne? Babil dizisinin oyuncu kadrosu... İşte o isimler...

Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan Babil dizisinin yayın tarihi açıklandı. Dizi 17 Ocak Cuma günü izleyiciyle buluşacak. 

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği dizinin başrollerini Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta gibi isimler paylaşıyor.

İşte dizinin hikayesi

İdealist bir ekonomi profesörü olan İrfan’ın (Halit Ergenç) hayatı, haksız yere işten atılması ve 7 yaşındaki oğlu Deniz’in (Beren Kasımoğulları) hastalanmasıyla alt üst olur.  Kapılar birer birer yüzüne kapanırken karısı Eda’nın (Nur Fettahoğlu) çocukluk arkadaşları Egemen’den (Ozan Güven) yardım istemesiyle İrfan kendisini hayal bile edemeyeceği karanlık bir maceranın içinde bulur. Evlenmek üzereyken ayrıldığı büyük aşkı İlay’ın (Birce Akalay) tehlikeli iş adamı Süleyman’ın (Mesut Akusta) sevgilisi olarak ortaya çıkmasıyla birlikte, İrfan bu macerada aşması gereken birçok sınavla karşı karşıya kalacaktır. Bu macera da karşısına çıkan idealist genç kız Ayşe (Aslı Enver) onun kurtarıcısı olabilecek mi?

BABİL 1. FRAGMAN

ulusal.com.tr

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P