banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Cingöz Recai filminin konusu ne? Cingöz Recai oyuncu kadrosunda kimler var? Kenan İmirzalıoğlu'nun başrolündeki film...

Dün akşam televizyonda yayınlanan Cingöz Recai filminin konusu nedir? Cingöz Recai oyuncu kadrosunda kimler var? Cingöz Recai fragman izle... Peyami Safa'nın eseri olan Cingöz Recai'yi beyaz perdeye kim aktardı?

MEDYA 02.01.2020, 10:40
Cingöz Recai filminin konusu ne? Cingöz Recai oyuncu kadrosunda kimler var? Kenan İmirzalıoğlu'nun başrolündeki film...

Peyami Safa'nın öyküsünden esinlenerek çekilen, 13 Ekim 2017'de vizyona giren Cingöz Recai'nin yönetmen koltuğunda Onur Ünlü oturuyor. Haluk Bilginer, Kenan İmirzalıoğlu ve Meryem Uzerli'nin başrolünde olan film, aksiyon-polisiye türünde.

CİNGÖZ RECAİ KONUSU

“İyiliksever hırsız” Cingöz Recai yıllar sonra yeni bir soygun için ekibiyle sahalara döner. Ama bu soygunu kendi ekibiyle yapmayacaktır. Karanlık bir çeteye dahil olur ve bir teknoloji dehasının evini soymak için kılıktan kılığa, oyundan oyuna geçerek, kimsenin bilmediği gerçek hedefine yaklaşmaya başlar. Yıllardır aradığı, kişisel bir kin güttüğü Hayalet, artık ona nefesi kadar yakındır. Tabii ki belası Baş Komiser Mehmet Rıza da peşinde.

CİNGÖZ RECAİ FRAGMAN

CİNGÖZ RECAİ OYUNCU KADROSU

Kenan İmirzalioğlu, Haluk Bilginer, Meryem Uzerli, Musa Uzunlar, Fatih Artman, Algı Eke, Ushan Çakır, Selim Bayraktar, Hakan Boyav, Cem Cücenoğlu, Günay Karacaoğlu, Serkan Keskin, Meriç Aral, Boran Kuzum, Deniz Şen Hamzaoğlu, Eser Eyüboğlu, Kenan Ece

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P