banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Çukur 2. sezon 24. bölümde neler oldu? Baykal Bey kim (Çukur 57. bölüm özeti)

Show TV'de ekrana gelen Çukur dizisinin son bölümünde neler yaşandı

MEDYA 18.03.2019, 21:50 19.03.2019, 01:59
Çukur 2. sezon 24. bölümde neler oldu? Baykal Bey kim (Çukur 57. bölüm özeti)

Show TV'de ekrana gelen Çukur dizisinin son bölümünde neler yaşandı.

İşte son bölümde yaşananlar;
 Kemal’den Baykal’ın yaşadığını öğrenen Yamaç yanına Kemal ve Metin’i alıp Baykal’ın mekânına ziyaret düzenliyor. Zamanında klasik otomobil müzesini yakıp yıkan Kemal, müzeyi tekrardan sağlam görünce şaşırıp kalıyor. Baykal’ı bulmak için etrafa seslenen Yamaç, Kemal ve Metin’in kimseyi bulmadığını söylemesi ile bu işte bir iş olduğu düşünmeye başlıyor.
Yamaç ve Kemal, Metin'in dikkati sayesinde Baykal'ın adamlarının kurşunlarından kurtuldu.

Baykal'ı aramak için yat limanına giden Vartolu ve Selim baskın yedi. Celasun ve Meke'nin de yardımıyla saldırıyı püskürten Vartolu ve Selim Yamaç'ı aradı.
Mahsun'u hareketlerinden şüphelenen Çeto peşine adam takar ve izlemesini söyler.
Eve giden Cumali Sultan'ın nerden geliyorsun sorusuna "beni bir sal" yanıtı vedi ve odasına çıktı.
Damla ile karşılaşan Cumali üzerini değiştirmek için müsaade istedi.

Çeto baskında
Anlaşmanın bittiğini ve kendisinin ölüme terkedildiğini öğrenen Çeto yanına Karakuzular ve Remzi’yi alıp baskına gidiyor. Evde kimse olmadığını anlayan Çeto, Remzi ve adamlarına eve yakıp yıkma emrini veriyor. Telefona gelen mesaj sonrası sinirlenen Çeto etrafa sıkmaya başlıyor. 

Sena Yamaç'a yakalanıyor
Mahsun’dan bilgi alabilmek için Selim’le tehlikeli bir oyun oynayan Sena, Mahsun’un yanına gidiyor. Eve girer girmez Mahsun’a neden burada kaldığını soran Sena, Mahsun’dan Çeto’nun yanına döndüğünü öğreniyor. Telefonda olan biteni dinleyen Selim ise Mahsun ve Çeto’nun yeninden birleşmesine sinirleniyor. Selim ve Sena evden çıkarken ise Yamaç’a yakalanıyor.
Sena ve Selim’i binadan çıkarken yakalayan Yamaç ikiliyi sorguya çekiyor. Selim’in Sena’nın tek derdinin yardım etmek olduğunu söylemesi ile Yamaç delirmeye başlıyor. Bu işin başlamasını isteyenin Sena olduğunu öğrenen Yamaç iyice deliriyor. Bu sorgu bir anda Yamaç ve Sena arasında kavgaya dönüyor.

Mahsun babası ile tanışıyor
Kendini takip eden adamı dövüp, kaçıran Mahsun, adam ayılınca sorguya başlıyor. Mahsun, adamın bir anda Fikret ismini söylemesi ile bilgilerinin açığa çıktığını sanıp sinirden çılgına dönerken adamın doğum lekesini söylemesi ile ne yapacağını şaşırıyor. Silahına sarılıp adamın başına dayayan Mahsun, adamın lekenin yerini doğru bilince yere çöküyor.

Çeto eski defteleri açıyor
Yolda Vartolu ve Celasun’la karşılaşan Çeto, Koçovalıların yanına kahveye gideceğini söylüyor. Kahvede ailenin tüm erkekleri ile karşı karşya gelen Çeto Koçovalıları kışkırtmak için herkesin açığını kullanmaya başlıyor. Vartolu’nun uyuşturucu ürettiğini öğrenen İdris sinirleniyor. Yamaç’a ise çıldıran herkesi sakinleştirmek görevi düşüyor.

Cumali'den Yıldız'a son söz
Çeto’dan duydukları sonrası ilk iş pavyona gidip Yıldız’ı oradan çıkaran Cumali sahile getiriyor. Yıldız’ın yanında uzun süre sessiz kalan Cumali sonunda dayanamayıp Mahsun’la ne yaptıklarını soruyor. Lafı hiç eğip bükmenden direk doğru cevabını veriyor. Bu cevabı alan Cumali direk arabaya yönelince Yıldız arkasından bağırıp, ağlamaya başlıyor. Cumali ise kararından vaz geçmeyip arabayla uzaklaşıyor.

 Pavyonda alkol alan Vartolu, eve gelip İdris’in nerede olduğunu soruyor. Babasının çalışma odasında olduğunu öğrenen Vartolu, İdris’in yanına gidiyor. Evlat olmayı bilmiyorsun sözüne içerleyen Vartolu, İdris’e bu yaşına kadar bir baba görmediğini anlatıyor. 


Çeto'ya yumruk
Mahsun’un halini gören Çeto, ona bir uyarıda bulunuyor. Kendi zaafı bulunca mahallelinin davul zurna ile gezdiğini anlatan Çeto, Mahsun’a bunların hepsinin dümen olduğunu söylüyor. Mahsun, Çeto’dan duydukları sonrası bir anda parlıyor. Öfkesine hâkim olamayan Mahsun, Çeto’nun kışkırtmalarına daha fazla dayanamayıp yumruğu basıyor. 

Mahsun babasını öldürüyor
Çeto’nun gösterdiği fotoğraflar sonrası yıkılan Mahsun’a bir darbe de babasının evine gitmesi ile geliyor. Ailesinin evinin kapısında hem Yamaç, Selim ve Sena’yı gören Mahsun hem de Yamaç ve Sena’yı yakınlaşırken görüyor. Yamaç uzaklaşır uzaklaşmak eve giden Mahsun babasına bıçak saplıyor. Babasını yere deviren Mahsun karşısında elma sepeti ile annesini görünce kalakalıyor. 

İdris ve oğulları pazarda
Çukur’u eski haline geri döndürmekte kararlı olan Koçovalılar mahallede yeniden pazar tezgâhlarının başına geçiyor. Salih dâhil tezgâh başında oğullarını gören İdris’in yüzü gülmeye başlıyor. İdris ve oğulları yeniden dimdik olmanın gururunu yaşıyor. 
 

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P