banner1199

banner1197

Çukur’un yeni sezon ilk bölümünde neler oldu? İşte Çukur'un yeni bölümünde yaşananlar

Show TV'de izleyiciyle buluşan ve geçtiğimiz dönem büyük ilgi Çukur’un yeni sezonu başladı.

MEDYA 17.09.2018, 23:45 18.09.2018, 00:04
Çukur’un yeni sezon ilk bölümünde neler oldu? İşte Çukur'un yeni bölümünde yaşananlar

Geçtiğimiz günlerde çekimlerin başladığı diziden yayınlanan ilk kareler Koçovalılar ve Çukur’la ilgili gizemi korurken, Karakuzular Çetesi’ne olan merakı artırdı. Berkay Ateş’in Mahsun’u, Erkan Avcı’nın ise Çeto’yu canlandırdığı Karakuzular, Çukur’un yeni hakimi mi oluyor?
 
Çukur'un yeni sezonunda; 'Cumali Koçovalı' karakteriyle Necip Memilli, 'Koçovalılar'ın yeni düşmanı 'Karakuzular'ın liderleri olarak Erkan Avcı ve Berkay Ateş izleyiciyle buluştu.

Celasun ve Meke Karakuzlar'a mı çalışıyor?
Yamaç'ın eski ekibinden Celasun ve Meke'nin Çukur'a hakim olan Karakuzular ile iş yaptığı gözlendi.

Saadet, Karakuzular'ın elinde
Karakuzular  Vartolu'yu Saadet ile tehdit ediyor ve kendilerine çalışmasını istiyor. Vartolu'nun hastaneden hastaneden ilaç çaldığı görülüyor. Sena ile karşılaşan Vartolu Sena'nın uyarısıyla Karakuzular'ın saldırısını boşa çıkarıyor ve ölümden kurtuluyor.

Cumali intikam peşinde
Çukur'un 'Cumali Koçovalı'sı ise cezaevinde saldırıya uğruyor. Saldırganı etkisiz hale getiren Cumali, yere düşüp başını yere çarpıyor. Hastaneye kaldırılan Cumali öldü sanılıp morga kaldırılıyor, firar eden Cumali  Karakuzular'ın elemanlarını tek tek etkisiz hale getiriyor.

Sena ortaya çıkıyor
Yamaç'tan gizlenen Sena akıl hastanesinde yatan Aliço'ya çorba götürüyor.

Selim Yamaç'ı kurtarıyor
Kahraman'ı kurtarmak için Karakuzular'a giden Yamaç saldırıya uğruyor ve tellere asılıyor.Yamaç'ı kurtaran şapkalı birisi Cumali'nin evine götürüp bırakıyor. Dakikalar sonra Yamaç'ı Cumali'nin kapısına bırakıp gidenin Selim olduğu görülüyor.


Nebahat Çehre iddiası
'Çukur'a bir ünlü oyuncu Nebahat Çehre'nin de katılacağı iddia edildi. Sinehaber.com'un haberine göre; Nebahat Çehre, ilerleyen bölümlerde 'Çukur' dizisinde rol almaya başlayacak. Usta sanatçı, 'İdris Koçovalı'nın unutamadığı aşkı 'Meliha' karakterini canlandıracak. Son olarak 'Yuvamdaki Düşman' dizisinde rol alan 74 yaşındaki oyuncu, 'Meliha'nın ortaya çıkmasıyla 'Çukur'da dengeleri değiştirecek.

 

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P