banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Hadi 1 Nisan 2019 Pazartesi bugün joker kodu ve ipucu sorusu paylaşıldı mı? 1986 yılında Tom Cruise'un oynadığı film

Para ödüllü bilgi yarışması Hadi'nin 1 Nisan 2019 pazartesi günkü yarışmalarının ödülü ne olacak? Hadi'den beklenen pazartesi sürprizleri nedir? Günün yarışmaları neler? 1986 yılında Tom Cruise'un oynadığı film nedir... Film müziği de 'Take My Breath Away'

MEDYA 01.04.2019, 09:56
Hadi 1 Nisan 2019 Pazartesi bugün joker kodu ve ipucu sorusu paylaşıldı mı? 1986 yılında Tom Cruise'un oynadığı film

Hadi'de 1 Nisan 2019 pazartesi gününün yarışmaları belli oldu...

Hadinin bugün ilk yarışması 12.30'da'da başlayacak ödülü 10 bin TL...

İpucu sorusu ise 1986 yılından geliyor... Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bugünkü ipucumuz 1986 yılının en çok hasılat yapan filmi hakkında. Başrollerini Tom Cruise ile Kelly McGillis'in paylaştığı aksiyon ve duygu yüklü bu film donanma pilotu olan Pete Mitchell'ın onur ödülü almak için verdiği mücadeleyi anlatıyor. 'Take My Breath Away' şarkısıyla da ün yapmış bu filmin adını kimler biliyor?”

Yanıtı “Top Gun” olacak.

AKŞAM İKİ YARIŞMA BİRDEN

Akşam hadisi 20.30'da başlayacak ödülü 20 bin TL...

Futbol gecesş 22.00'de başlayacak ödülü 10 bin TL...

HADİ NEDİR?

Binlerce kişinin aynı anda yarışmaya katılabildiği Popüler para ödüllü mobil canlı bilgi yarışması Hadi nedir? Nasıl oynanır? İşte yanıtı...

Günde ortalama iki kez yayınlanan yarışma, kazanan katılımcıların binlerce lira gerçek parayı aralarında paylaşmasıyla sonuçlanıyor. Yarışmacıların 12 soruyu bilmeleri durumunda büyük ödülü kazanmaya hak kazanıyor. Telefon uygulamasını indiren kullanıcılar eğlence ve heyecanı bir arada yaşıyor.

Yarışmaya erişmek için Hadi uygulamasını indirmek yeterli oluyor. Uygulamayı kullanmak da ücretsiz. Önceden bildirilen yarışma saatinde uygulamaya giren kullanıcılar yarışmaya katılabiliyor. Uygulamayı açık tutarak yarışmanın başlanması bekleniyor. Yarışmaları Merve Toy ya da Müge Boz sunuyor. Başarılı sunucuların bazen ünlü konukları da oluyor.

Yarışma başlayınca sunucuların açıkladığı sorulara 10 saniye içinde yanıt vermek gerekiyor. Çoktan seçmeli cevaplardan doğru olan tıklandığında bir sonraki soruya geçmeye hak kazanılıyor.

Yarışma esnasında yarışmacılar canlı yayında yazışabiliyor. Hakaret içeren mesajlar Hadi yönetimi tarafından engelleniyor.

Öte yandan arkadaşını yarışmaya üye yapanlar bir can hakkı kazanıyor.
 

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P