banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Hadi 10 Mart 2019 Pazar bugün joker kodu ve ipucu sorusu paylaşıldı... Joker: dijitalçocuk İpucu açıklandı

Para ödüllü bilgi yarışması Hadi'nin 10 Mart 2019 Pazar günkü yarışmalarının ödülü ne olacak? Hadi'den beklenen pazar sürprizleri nedir? Günün yarışmaları neler? Joker kodu açıklandı mı? Bu akşamın ilk yarışması saat 19.30'da Ailece Hadi oldu. İkinci yarışma ise 20.30'da yapılacak. Büyük ödül 50 bin TL. Ailece Hadi'nin jokeri açıklandı... İpucu ise 'cep telefonu'

MEDYA 10.03.2019, 16:23 10.03.2019, 16:23
Hadi 10 Mart 2019 Pazar bugün joker kodu ve ipucu sorusu paylaşıldı... Joker: dijitalçocuk İpucu açıklandı

Popüler para ödüllü mobil canlı bilgi yarışması Hadi tarafından bugünkü yarışmalara ilişkin merak edilen sorular henüz açıklanmadı. İpucu kodunun paylaşılıp paylaşılmayacağı bilinmezken yarışmacılar heyecanla para ödülünün açıklanmasını bekliyor.

Bu arada günün yarışmaları açıklandı.

Ceyda Düvenci'nin sunumuyla Ailece hadi bugün 19.30'da başlayacak. Ödülü tam 30 bin TL... "Akşama ailecek hadi'ye bekleniyorsunuz!" denilen açıklamada "Ailece hadi için 30.000 joker Turkcell Dijital Zeka projesinin DQ uygulamasında! Çocukların dijital dünyanın risklerinden kendilerini koruyabilmesi için hayata geçirdiğimiz uygulamayı hemen indirin, jokerinizi alın" ifadelerine yer verildi.

Joker kodu: dijitalçocuk

Yarışmanın ipucu da açıklandı. Açıklamada "Bugünkü ipucumuz geliyor sevgili hadiciler. Dijital; verileri bir ekran üzerinde elektronik olarak gösteren demek. Siz de biliyorsunuz ki teknolojik gelişmelerin etkisiyle dijital iletişimin önemi de her geçen gün artmaktadır. Peki siz arkadaşlarınızla veya ailenizle iletişim kurmak için ne kullanıyorsunuz?" sorusu yöneltildi.

Sorunun yanıtı; "cep telefonu" olacak...

İKİNCİ YARIŞMA 20.30'DA

Günün ikinci yarışması da 20.30'da başlayacak olan büyük ödüllü hadi yarışması... Onun da ödülü 50 bin TL. Yapılan açıklamada "Haftayı büyüüüüük bir ödülle kapatmaya ne dersin hadici? Cevabın evetse, bugün ve her pazar saat 20.30’da Büyük Ödüllü hadi'de buluşuyoruz" denildi.

HADİ NEDİR?

Binlerce kişinin aynı anda yarışmaya katılabildiği Popüler para ödüllü mobil canlı bilgi yarışması Hadi nedir? Nasıl oynanır? İşte yanıtı...

Günde ortalama iki kez yayınlanan yarışma, kazanan katılımcıların binlerce lira gerçek parayı aralarında paylaşmasıyla sonuçlanıyor. Yarışmacıların 12 soruyu bilmeleri durumunda büyük ödülü kazanmaya hak kazanıyor. Telefon uygulamasını indiren kullanıcılar eğlence ve heyecanı bir arada yaşıyor.

Yarışmaya erişmek için Hadi uygulamasını indirmek yeterli oluyor. Uygulamayı kullanmak da ücretsiz. Önceden bildirilen yarışma saatinde uygulamaya giren kullanıcılar yarışmaya katılabiliyor. Uygulamayı açık tutarak yarışmanın başlanması bekleniyor. Yarışmaları Merve Toy ya da Müge Boz sunuyor. Başarılı sunucuların bazen ünlü konukları da oluyor.

Yarışma başlayınca sunucuların açıkladığı sorulara 10 saniye içinde yanıt vermek gerekiyor. Çoktan seçmeli cevaplardan doğru olan tıklandığında bir sonraki soruya geçmeye hak kazanılıyor.

Yarışma esnasında yarışmacılar canlı yayında yazışabiliyor. Hakaret içeren mesajlar Hadi yönetimi tarafından engelleniyor.

Öte yandan arkadaşını yarışmaya üye yapanlar bir can hakkı kazanıyor.

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P