banner1199

banner1197

Hadi 19 Mart 2019 Salı bugün joker kodu ve ipucu sorusu paylaşıldı mı? Joker haftası Günün yarışmaları

Para ödüllü bilgi yarışması Hadi'nin 19 Mart 2019 salı günkü yarışmalarının ödülü ne olacak? Hadi'den beklenen sürprizler nedir? Günün yarışmaları neler? Joker kodu açıklandı mı? Bu hafta joker haftası

MEDYA 19.03.2019, 10:33
Hadi 19 Mart 2019 Salı bugün joker kodu ve ipucu sorusu paylaşıldı mı? Joker haftası Günün yarışmaları

Popüler para ödüllü mobil canlı bilgi yarışması Hadi tarafından bugünkü yarışmalar açıklandı...

Öğle hadisi bugün 12.30'da. Ödülü 20 bin TL...

Hadi magazin de bugün 13.15'te... Onun da ödülü 20 bin TL...

Müzik gecesi bu akşam 20.30'da... Ödülü diğer yarışmalarda olduğu gibi 20 bin TL...

Hadi'den yapılan açıklamaya göre bu hafta joker haftası ilan edildi. “Dört gözle beklediğin joker haftası yeniden karşında! 9. soruya geç, jokerini yakala” denilen açıklamada “Joker haftası gelip çattıysa ne yapman gerektiğini biliyorsun hadici. Öğlen hadilerini kaçırma, 9. soruya geç, jokerini anında kazan. İşte bu kadar kolay” ifadeleri kullanıldı.

HADİ NEDİR?

Binlerce kişinin aynı anda yarışmaya katılabildiği Popüler para ödüllü mobil canlı bilgi yarışması Hadi nedir? Nasıl oynanır? İşte yanıtı...

Günde ortalama iki kez yayınlanan yarışma, kazanan katılımcıların binlerce lira gerçek parayı aralarında paylaşmasıyla sonuçlanıyor. Yarışmacıların 12 soruyu bilmeleri durumunda büyük ödülü kazanmaya hak kazanıyor. Telefon uygulamasını indiren kullanıcılar eğlence ve heyecanı bir arada yaşıyor.

Yarışmaya erişmek için Hadi uygulamasını indirmek yeterli oluyor. Uygulamayı kullanmak da ücretsiz. Önceden bildirilen yarışma saatinde uygulamaya giren kullanıcılar yarışmaya katılabiliyor. Uygulamayı açık tutarak yarışmanın başlanması bekleniyor. Yarışmaları Merve Toy ya da Müge Boz sunuyor. Başarılı sunucuların bazen ünlü konukları da oluyor.

Yarışma başlayınca sunucuların açıkladığı sorulara 10 saniye içinde yanıt vermek gerekiyor. Çoktan seçmeli cevaplardan doğru olan tıklandığında bir sonraki soruya geçmeye hak kazanılıyor.

Yarışma esnasında yarışmacılar canlı yayında yazışabiliyor. Hakaret içeren mesajlar Hadi yönetimi tarafından engelleniyor.

Öte yandan arkadaşını yarışmaya üye yapanlar bir can hakkı kazanıyor.

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P