banner1199

banner1197

Hadi 21 Mart 2019 Perşembe bugün joker kodu ve ipucu sorusu paylaşıldı mı? League of Legends oyununda 'Günahkar Kılıç' karakteri

Para ödüllü bilgi yarışması Hadi'nin 21 Mart 2019 perşembe günkü yarışmalarının ödülü ne olacak? Hadi'den beklenen sürprizler nedir? Günün yarışmaları neler? Joker kodu açıklandı mı? Hediye joker... İpucu sorusu İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Gönüllülük Kulubü adı altında yürütülen projenin adı... Hadi Gamer'in ipucu sorusu ise League of Legends oyununda takma adı 'Günahkar Kılıç' olan karakter kimdir oldu

MEDYA 21.03.2019, 16:51 21.03.2019, 16:51
Hadi 21 Mart 2019 Perşembe bugün joker kodu ve ipucu sorusu paylaşıldı mı? League of Legends oyununda 'Günahkar Kılıç' karakteri

Popüler para ödüllü mobil canlı bilgi yarışması Hadi tarafından bugünkü yarışmalarla ilgili bilgiler paylaşılmaya başlandı.

Hadi bugün 12.30’da! İpucu sorusu şöyle: “İpucumuz 2009 yılından bu yana faaliyet gösteren bir gönüllülük projesinden geliyor, eğitimde fırsat eşitsizliğini gidermek için 'Minik Yüreklere Umut Olmak' sloganıyla çıktıkları yolda ihtiyacı olan köy okullarına kitap, kırtasiye, bot, mont ve oyuncak desteğinde bulunan, köy okullarında okuyan çocuklara tasarım, bilim, dans ve tiyatro gibi çeşitli dallarında atölyeler düzenleyen İstanbul Teknik Üniversitesi Gönüllülük kulübü adı altında yürütülen projenin adını bilen var mı?”

Yanıt “Umut Okulu” olacak...

HADİ GAMER 19.30'DA

Hadi Gamer bugün 19.30'da başlıyor... Açıklamada "Bugünkü ipucumuz 'League of Legends' oyunundaki hırsıyla dikkat toplayan, atik bir kılıç uzmanı karakterden geliyor. Bir lonia savaş okulunun, efsanevi rüzgar tekniğini öğrenebilen tek ve en eski öğrencisinden bahsediyoruz. Ionia büyüğünün asıl katilini bulabilmek için Runeterra'yı dolaşarak fırtınalı bir yaşam süren bu karakterin takma adı 'Günahkar Kılıç' desek?" denildi.

Yanıt "Yasuo" olacak...

HADİ NEDİR?

Binlerce kişinin aynı anda yarışmaya katılabildiği Popüler para ödüllü mobil canlı bilgi yarışması Hadi nedir? Nasıl oynanır? İşte yanıtı...

Günde ortalama iki kez yayınlanan yarışma, kazanan katılımcıların binlerce lira gerçek parayı aralarında paylaşmasıyla sonuçlanıyor. Yarışmacıların 12 soruyu bilmeleri durumunda büyük ödülü kazanmaya hak kazanıyor. Telefon uygulamasını indiren kullanıcılar eğlence ve heyecanı bir arada yaşıyor.

Yarışmaya erişmek için Hadi uygulamasını indirmek yeterli oluyor. Uygulamayı kullanmak da ücretsiz. Önceden bildirilen yarışma saatinde uygulamaya giren kullanıcılar yarışmaya katılabiliyor. Uygulamayı açık tutarak yarışmanın başlanması bekleniyor. Yarışmaları Merve Toy ya da Müge Boz sunuyor. Başarılı sunucuların bazen ünlü konukları da oluyor.

Yarışma başlayınca sunucuların açıkladığı sorulara 10 saniye içinde yanıt vermek gerekiyor. Çoktan seçmeli cevaplardan doğru olan tıklandığında bir sonraki soruya geçmeye hak kazanılıyor.

Yarışma esnasında yarışmacılar canlı yayında yazışabiliyor. Hakaret içeren mesajlar Hadi yönetimi tarafından engelleniyor.

Öte yandan arkadaşını yarışmaya üye yapanlar bir can hakkı kazanıyor.

Yorumlar (0)
15°
sisli
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P