banner1198

banner1199

banner1197

Hadi 28 Mart 2019 Perşembe bugün joker kodu ve ipucu sorusu paylaşıldı mı? İpucu sorusu Abbas Güçlü'nün sunduğu yarışma

Hadi 28 Mart 2019 perşembe bugün joker kodu ve ipucu sorusu paylaşıldı mı? Para ödüllü bilgi yarışması Hadi'nin 28 Mart 2019 perşembe günkü yarışmalarının ödülü ne olacak? Hadi'den beklenen perşembe sürprizleri nedir? Günün yarışmaları neler? Abbas Güçlü'nün sunduğu yarışma programının adı nedir

MEDYA 28.03.2019, 17:24 28.03.2019, 17:24
Hadi 28 Mart 2019 Perşembe bugün joker kodu ve ipucu sorusu paylaşıldı mı? İpucu sorusu Abbas Güçlü'nün sunduğu yarışma

Hadi'de 28 Mart 2019 perşembe günün yarışmaları belli oldu...

Günün ilk yarışması 12.30'da başlayacak... Yapılan açıklamada “Bugün bebekbeslenmesi.com Özel hadisi 12:30’da! Ödül bebekbeslenmesi.com’dan 15 bin TL! 10 bin joker birazdan @bebekbeslenmesicom instagram adresinde olacak! Bu heyecanlı yarışmayı kaçırma hadici!” denildi.

İpucu sorusu da şöyle: “Henüz yürüyemeyen bebeklerin sorunlarından biri de kucakta taşınmalarıdır. Annelerin işlerini biraz olsun hafifletebilmek için geliştirilen ve ebeveyn gövdesine monte edilebilen bebek taşıma aparatlarından haberiniz var mı? Peki; bebeği rahatça taşımanızı sağlayan bu taşıma ürününe ne isim verildiğini biliyor musunuz?”

Yanıtı “kanguru” olacak...

HADİ GAMER

Hadi gamer bugün 19.30'da! İpucu sorusu şöyle "Bugün size 6 Mart Çarşamba günü ilk bölümü yayınlanan yeni bir yarışma programının adını soruyoruz sevgili hadiciler. Türkiye’nin oyun geliştiricisini ve oyun yazanını bulacak olan yarışma, dijital oyun dünyasında bir kariyer fırsatı tanıyor. Abbas Güçlü'nün sunduğu bu programı kimler takip ediyor?"

Yanıtı "Abbas Güçlü ile Büyük Oyun" olacak...

HADİ NEDİR?

Binlerce kişinin aynı anda yarışmaya katılabildiği Popüler para ödüllü mobil canlı bilgi yarışması Hadi nedir? Nasıl oynanır? İşte yanıtı...

Günde ortalama iki kez yayınlanan yarışma, kazanan katılımcıların binlerce lira gerçek parayı aralarında paylaşmasıyla sonuçlanıyor. Yarışmacıların 12 soruyu bilmeleri durumunda büyük ödülü kazanmaya hak kazanıyor. Telefon uygulamasını indiren kullanıcılar eğlence ve heyecanı bir arada yaşıyor.

Yarışmaya erişmek için Hadi uygulamasını indirmek yeterli oluyor. Uygulamayı kullanmak da ücretsiz. Önceden bildirilen yarışma saatinde uygulamaya giren kullanıcılar yarışmaya katılabiliyor. Uygulamayı açık tutarak yarışmanın başlanması bekleniyor. Yarışmaları Merve Toy ya da Müge Boz sunuyor. Başarılı sunucuların bazen ünlü konukları da oluyor.

Yarışma başlayınca sunucuların açıkladığı sorulara 10 saniye içinde yanıt vermek gerekiyor. Çoktan seçmeli cevaplardan doğru olan tıklandığında bir sonraki soruya geçmeye hak kazanılıyor.

Yarışma esnasında yarışmacılar canlı yayında yazışabiliyor. Hakaret içeren mesajlar Hadi yönetimi tarafından engelleniyor.

Öte yandan arkadaşını yarışmaya üye yapanlar bir can hakkı kazanıyor.

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P