banner1199

banner1197

Hadi 8 Nisan 2019 Pazartesi bugün joker kodu ve ipucu sorusu paylaşıldı! İpucu Tallin

Para ödüllü bilgi yarışması Hadi'nin 8 Nisan 2019 pazartesi günkü yarışmalarının ödülü ne olacak? Hadi'den beklenen pazar sürprizleri nedir? Günün yarışmaları neler? Öğle hadisinin ipucu sorusu paylaşıldı. Baltık Denizi kıyısında, Finlandiye'ye komşu ülke hangisi? Başkenti Tallin

MEDYA 08.04.2019, 10:02
Hadi 8 Nisan 2019 Pazartesi bugün joker kodu ve ipucu sorusu paylaşıldı! İpucu Tallin

Hadi haftaya başkentlerle başlıyor. Bugün 12.30'daki öğle hadisinin ipucu sorusu açıklandı.

Yapılan açıklamada

“Hadi bugün 12.30'da! Bugün sizlere Baltık Denizi kıyısında, Finlandiya'nın başkenti Helsinki'nin 80 kilometre güneyinde yer alan bir başkenti soruyoruz sevgili hadiciler. Ana liman kenti olan Tallin'in hangi ülkenin başkenti olduğunu biliyor musunuz?” denildi.

Yanıt “Estonya” olacak...

HADİ NEDİR?

Binlerce kişinin aynı anda yarışmaya katılabildiği Popüler para ödüllü mobil canlı bilgi yarışması Hadi nedir? Nasıl oynanır? İşte yanıtı...

Günde ortalama iki kez yayınlanan yarışma, kazanan katılımcıların binlerce lira gerçek parayı aralarında paylaşmasıyla sonuçlanıyor. Yarışmacıların 12 soruyu bilmeleri durumunda büyük ödülü kazanmaya hak kazanıyor. Telefon uygulamasını indiren kullanıcılar eğlence ve heyecanı bir arada yaşıyor.

Yarışmaya erişmek için Hadi uygulamasını indirmek yeterli oluyor. Uygulamayı kullanmak da ücretsiz. Önceden bildirilen yarışma saatinde uygulamaya giren kullanıcılar yarışmaya katılabiliyor. Uygulamayı açık tutarak yarışmanın başlanması bekleniyor. Yarışmaları Merve Toy ya da Müge Boz sunuyor. Başarılı sunucuların bazen ünlü konukları da oluyor.

Yarışma başlayınca sunucuların açıkladığı sorulara 10 saniye içinde yanıt vermek gerekiyor. Çoktan seçmeli cevaplardan doğru olan tıklandığında bir sonraki soruya geçmeye hak kazanılıyor.

Yarışma esnasında yarışmacılar canlı yayında yazışabiliyor. Hakaret içeren mesajlar Hadi yönetimi tarafından engelleniyor.

Öte yandan arkadaşını yarışmaya üye yapanlar bir can hakkı kazanıyor.

 

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P