banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Hekimoğlu bu akşam yeni bölüm mü? Hekimoğlu son bölüm izle... Hekimoğlu 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bu akşam tekrarı yayınlanan Hekimoğlu dizisi yeni yıl arasına girdi. İlk iki bölümü beğeniyle karşılanan dizinin 3. bölümü ne zaman yayınlanacak? Dizinin 3. bölüm yeni fragmanı yayınladı mı? 2. bölüm izle...

MEDYA 14.01.2020, 16:16 14.01.2020, 16:17
Hekimoğlu bu akşam yeni bölüm mü? Hekimoğlu son bölüm izle... Hekimoğlu 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Her salı Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan Hekimoğlu dizisi, son olarak 2. bölümüyle ekrana geldi. Yeni bölüm fragmanı yayınlanan dizi 14 Ocak Salı günü izleyicisiyle buluşacak. 

3. BÖLÜM FRAGMAN2. BÖLÜM İZLE

2. BÖLÜM ÖZET

Hekimoğlu 2. Bölümde gece terörü atakları yaşayan genç, Ateş Hekimoğlu'nun ilgisini çeker ve sonuç herkes için şaşırtıcı olur.
Hekimoğlu 24 Aralık Salı yayınlanan son bölümde Hekimoğlu, Deniz’in hastalığını incelerken, her türlü ipucunu değerlendirirken, akla gelmedik yöntemler kullanır. Sınırları zorladıkça hem çocuğun ebeveynleriyle hem de İpek’le çatışmalar yaşar.  Ne olursa olsun bildiğini okuyan Hekimoğlu sonunda yine haklı çıkmayı başarır. 
Aşı karşıtı bir kadının bebeğini muayane etmeye getirmesiyle hem aşı karşıtlığının yanlışlığı ele alınır hem de Deniz'in hastalığının nedenini anlar. Hekimoğlu'nun bu başarısı İpek ve Orhan'ı da epeyce mutlu eder. Onun zor biri olduğunu bilen İpek aynı zamanda çok da başarılı bir doktor olduğunu görmezden gelmez.Öte yandan yakın arkadaşı Orhan'daki değişim de Hekimoğlu'nun dikkatinden kaçmaz. Onun özel hayatındaki sıkıntıyı fark eden Ateş Hekimoğlu, tek arkadaşı olan Orhan'ın derdine ortak olmak ister ancak Orhan henüz ona olanları anlatma konusunda kararlı değildir.

ulusal.com.tr

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P