banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Kuruluş Osman 6. son bölümde Edebalı nerede... Kuruluş Osman 7. bölüm yeni fragman... Kuruluş Osman 6. bölüm tamamını izle

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman dün akşam 6. bölümüyle ekranlardaydı. Beyliği için savaşan Osman bu bölümde neler yaşadı? Osman, Edebalı'yı bulacak mı? Yannis idam edildi mi? 

MEDYA 26.12.2019, 11:31
Kuruluş Osman 6. son bölümde Edebalı nerede... Kuruluş Osman 7. bölüm yeni fragman... Kuruluş Osman 6. bölüm tamamını izle

ATV'nin sevilen dizisi Kuruluş Osman başrolünde Burak Özçivit'le dün akşam seyirci karşısındaydı. Yılbaşı arası öncesi son bölümü yayınlanan dizi 2 haftalık aradan sonra sevenleriyle tekrar buluşacak. Dizinin yeni fragmanının ne zaman yayınlanacağı belli değil. 

6. BÖLÜM ÖZET

Osman, Bala Hatun’un şifasını Yannis’in elinden alıp Kulucahisar Kalesi’nin arkasındaki gizli el olan Yannis’i teşhir etmiştir. Üzerindeki cinayet suçlamasından da aklanan Osman, Dündar Bey ile yarım kalan hesabını da tamamlamıştır. Ancak Edebalı, Osman’ın bazı hareketlerinden hoşnut değildir. Osman, Edebalı ile konuşmak istediğinde obada olmadığını fark eder ve onu bulmak için gizli mekâna gider. Ancak Osman’ı karşılayan kişi, Yannis’in ta kendisidir. Osman ile Yannis’in buluşması ne sonuçlar doğuracaktır? Obaya gelen Selcan Hatun ile Zöhre Hatun arasında nasıl bir gerilim yaşanacaktır? Osman, Edebalı’yı bulabilecek midir? Sofia ve Kalanoz, Yannis’in idamına göz yumacak mıdır? Yarenlerini kaybeden Edebalı, nasıl bir yol izleyecektir? Osman ile Edebalı’nın yolları tekrar ne zaman kesişecektir?

6. BÖLÜM İZLE

ulusal.com.tr

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P