banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Meryem öldü... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 154. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 153. bölüm özet

Salı akşamlarının rekortmen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Dizi, 153. bölümünde izleyenleri ağlattı. Meryem geri döndü mü? Hızır, Cengiz'i asıyor... 154. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

MEDYA 25.12.2019, 09:48
Meryem öldü... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 154. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 153. bölüm özet

Dün akşam yeni bölümüyle ekranlara gelen ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz, aksiyon ve heyecanlı sahneleriyle seyircileri ekran başına bağladı. Yayınlanan son fragmanda, Meryem'in döneceği konuşulmuştu. Meryem'in döneceğini dört gözle bekleyen Hızır kötü sürprizle karşılaşır. 154. bölüm yeni fragmanı ise önümüzdeki günlerde yayınlanacak. 

153. BÖLÜM ÖZETİ

Tufan, Cengiz ile yaptığı anlaşmanın sonucunda, Hızır’ın tuzağa çekilmesini sağlamış ve ilk kurşunu atarak savaşı başlatmıştır. İki düşman arasında yapılan pazarlığın, canına karşılık mermilerin yeri olduğunu anlayan Hızır, Tufan ile Cengiz’i birlikte bitirebilmek için bir plan hazırlar. Bu planda en etkili rol oynayacak kişi ise ailesini hiçe sayarak düşmanın tarafında saf tutan Melike Meftun olacaktır.  

Başlattığı savaşta daha fazla kayıp vermemek için kendine yandaş arayan Tufan, sokaklardaki adamlarından da birlik olmalarını ister. İlyas ve dostları düşmanlarının etrafında toplanmaya başlayacak bu adamlara, Çakırbeylilerin yanında olmak yerine karşısında durmanın nasıl sonuçlanacağını göstermekte gecikmez. Diğer taraftan Hızır da büyük lokma olarak gördüğü Cengiz’in peşinde olacaktır. Cengiz’i yok etmenin başına neler açacağını bilen Hızır, ardında hiçbir iz bırakmayacağı bir plan hazırlar. Çakırbeyliler, Tufan’ı kimsesizleştirecek olan bu hamlelerle tozu dumana katacaklardır. 
Çakırbeyli hanesinde ise heyecanlı bir bekleyiş vardır. Meryem’in döneceği haberi gelmiş ve her şeyin eskisinden daha iyi olacağına dair umutlar tekrar yeşertmiştir. Tüm ev ahalisinin mutlulukla karşıladığı bu habere en çok sevinen ise elbette ki Hızır olacaktır. Fakat Meryem, tabutuyla geri döner. 

MERYEM'İN GELİŞ SAHNESİulusal.com.tr

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P