banner1199

banner1197

Öz anneden küçük kıza öldüresiye dayak

Mersin’de küçük yaşta öz çocuğunu “Sen haram çocuksun, seni bir gün öldüreceğim” diyerek işkence edercesine döven bir kadının görüntüleri sosyal medyada tepkilere neden oldu.

MEDYA 18.04.2016, 15:43 18.04.2016, 16:31
Öz anneden küçük kıza öldüresiye dayak
Sosyal medyada “Mersin’de öz anne dehşeti” başlığıyla yayımlanan video büyük tepkilere neden oldu. Odada bulunan bir başkası tarafından cep telefonuyla çekilen görüntülerde, annesinin 2-3 yaşlarındaki çocuğunu ağladığı için azarladığı ve işkence edercesine dayak attığı görüldü. Kadının küçük çocuğunu döverken söylediği sözler de, tepkilere neden oldu:

 

“Herkesin dayağını yiye yiye büyüyesin inşallah. S..r git. Bir sus ya. Seni öyle köşe köylerde büyüteceğim ağzına s..n çocuğu. Senin Allah belanı versin sen öyle rezil bir çocuksun. Gün yüzü görmeyesin inşallah.

   

Böyle bir rezillikle geçinesin inşallah. Bu benim bedduamı alıyor ya bu adam olmaz bu nankör. Uğursuz. Kendi başını ye inşallah. Haram çocuksun sen. Sen bir gün, gün yüzü görmeden gideceksin. Öldürmem lazım seni. Senin Allah belanı versin de kurtulacağım. Seni deli edeceğim. Seni dövmüyorum ha, seni bir gün öldüreceğim.”  İHA

 

HAREKETE GEÇİLDİ

Mersin'de çekildiği iddia edilen, çocuğun bir kadın tarafından darbedilmesine ilişkin görüntülerin sosyal medyada yer alması üzerine Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünce inceleme başlatıldı.

Bir video paylaşım sitesinde 12 Şubat'ta "Mersin'de öz anne dehşeti" başlığıyla yayınlanan, bir kadının çocuğa şiddet uygulama anının bulunduğu görüntüler, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü görevlilerince incelemeye alındı.

İnceleme kapsamında görüntülerin nerede çekildiğinin tespit edilmesi, kadın ile çocuğun bulunması amacıyla 2 uzman görevlendirildi.AA
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P