banner1199

banner1197

Radikal işte böyle veda etti!

MEDYA 21.06.2014, 10:54 21.06.2014, 10:04
Radikal işte böyle veda etti!

Radikal gazetesi bugün son kez çıktı.

Gazete, yayın faaliyetlerine dijitalde devam edecek.

Radikal yazarlarının bugünkü köşelerinde veda yazıları yayınlandı.

İşte, Radikal yazarlarının veda yazıları:

Koray Çalışkan / Hoşça kal Radikal, merhaba dijital Bu havanın sonuna mı geldik? Hayır. Dijital dünyaya, eskisinde daha küçük, ancak gidenler kadar ehil bir kadroyla tutunacak. Köşe yazmaya 2007'de BirGün'de başladım. O zaman başka bir basın vardı. Sosyal medya patlamamıştı.

Cengiz Çandar / Bir veda yazısı Radikal'e devam edecek okurlar ile yarından itibaren elektronik ortamda görüşmek üzere... Veda yazısı yazmak, yazan kim olursa olsun ne sebeple ve ne amaçla yazılırsa yazılsın, daima zor, çok zor olmuştur.

Fatih Özatay / Hoşçakalın Her yıl 156'ya ulaşırdı. Bu yıl 70'te kaldı. Artmayacak. Radikal'deki yıllık yazı sayımdan söz ediyorum. 1996'da ilk çıktığında başladım yazmaya. Mayıs 2001'de Merkez Bankası'na bir göreve atanınca ara vermek zorunda kaldım.

Eyyü Can / Hiç bitmeyen dua Ve biz dijital dünyada hem okuyan yazan, her daim tepkisini koyan okurlarımızla büyüyoruz. Bugün Radikal'in kağıt baskısının son günü. Köşe yazısının tamamını okumak için tıklayınız.

Murat Yetkin / Biterken de Radikal Devam ediyoruz yani, ben ediyorum en azından. Siz de okumaya devam edin olur mu? Göreceğimiz daha güzel günler var önümüzde. O inancı yitirmemek gerek. Yazdığım en zor yazılardan birisi bu.

Özgür Mumcu / Radikal nereye? Matbaadan çıkarak siber uzaya yerleşmede öncülüğü Radikal'in yapması şaşırtıcı değil. Kağıt nostaljisinin faydası yok. Haber nostaljisi yapmayalım yeterKaynak: medyatava.com

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P