banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Reyhan'ın başı kızlarla dertte! Yemin dizisi 162. bölüm izle... Yemin dizisi 163. bölüm fragmanı yayınlandı!

Yemin dizisinde Emir'den sonra Reyhan'da kıskançlıkla sınanır. Reyhan, sınıf arkadaşlarının eşine olan bu ilgisine ne kadar kayıtsız kalabilecek? Emir ise bu durumu izleyerek karısını kıskandırmak için daha çok duyarsız davranır. Yemin dizisinin son bölüm izle.

MEDYA 15.01.2020, 10:25
Reyhan'ın başı kızlarla dertte! Yemin dizisi 162. bölüm izle... Yemin dizisi 163. bölüm fragmanı yayınlandı!

Hafta içi her gün Kanal 7'de ekranlara gelen Yemin dizisi 162. son bölüm ve 163. yeni bölüm fragmanı izle.

YEMİN DİZİSİ 162. BÖLÜM İZLE

Yemin dizisinde dün, Emir karısını kıskanır ve aklına bir çözüm yolu gelir. Reyhan Emir’in okulda işe başlamasına ne tepki verecek? Emir’in, Reyhan’ın okulunda hocalığa başlaması bütün taşları yerinden oynatır. Büyük bir sürpriz ile karşı karşıya kalan Reyhan bu yeni duruma nasıl tepki verecek? Emir Tarhun’un karısı olduğunu saklayan Reyhan’ı daha büyük sürprizler bekler. Narin ise geçmişinin peşinden gelmesiyle büyük bir gerginlik yaşar.

YEMİN 163. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Yemin dizisinde bugün, Reyhan Emir’i asla kıskanmayacağını söyler. Fakat bu sözü tutmak Reyhan için çok zor olur. Bir anda okulda ilgi odağı olan Emir’in ardından konuşan öğrenciler Reyhan’ın canını sıkar. Kıskanmamak zannettiği kadar kolay değildir. Her şeyin farkında olan Emir, Reyhan’ın itirafını hızlandırmak için boş durmaz. Günlerdir karabasan gibi üzerine çöken endişeden kurtulmak için çırpınan Narin, gelen bir mesajla rahatlar. Ama daha büyük bir dalga kapıdadır.

ulusal.com.tr

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P