banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Şampiyon 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Şampiyon 15. bölüm özeti...

Her pazar yeni bölümüyle izleyicisiyle buluşan dizi Şampiyon, dün bölüm sonuyla seyircilere nefeslerini tutturdu. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 

MEDYA 30.12.2019, 15:35
Şampiyon 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Şampiyon 15. bölüm özeti...

Dün akşam yeni bölümüyle ekranlara gelen Şampiyon dizisi yeni yıl tatiline takılmadan devam edecek. Önümüzdeki pazar 16. bölümüyle ekranlara gelecek olan dizinin yeni bölüm fragmanı önümüzdeki günlerde yayınlanacak.

ŞAMPİYON 15. BÖLÜM ÖZET

Fırat'a sürekli hakaretler yağdıran Yunan boksör Ratko'nun, bir Türk gencini tartakladığı, olayın haberlere çıkmasıyla duyulur.Ülkedeki herkes tarafından tepki toplayan Ratko'ya dersini verecek tek kişi Fırat'tır. Fakat Fırat, bu durum karşısında çekimser kalır. Ya kaçıp oğlunu Derviş'ten kurtaracak ya da kalıp Yunan rakibi Ratko'ya, ülkesi adına da unutamayacağı bir ders verecektir. Fırat'ın seçimi ne olacak?

ŞAMPİYON KONUSU

“Kafkas” lakaplı Fırat Bölükbaşı gelecek vadeden genç bir boksörken hayatının fırsatı ayağına gelir. Ringlerin namağlup şampiyonuyla maça çıkma imkanı yakalayan Kafkas, o gece ringe değil yaşamının en karanlık dönemine adım attığını bilmemektedir. Ringte rakibi karşısında maçı kazansa da hayatın karşısındaki maçı kaybeder Fırat… İstemeden rakibinin ölümüne neden olan Kafkas, şampiyonluk kemerini kazanmış ama adını, hayallerini, cesaretini, mesleğine duyduğu aşkı ve hamile karısını yitirmiştir aynı gece. Omzunda her geçen gün büyüyen vicdan azabının yükü, kucağında yeni doğan oğlu Güneş’le kalakalmıştır Kafkas. Güneş 7  yaşına geldiğinde, kaderi onu yeniden çağırır ringe. Üstelik bu ring bildiği ringlerden çok daha büyük, bu defa çıkacağı maç alıştıklarından çok daha zorludur. Tutunacağı tek dalı olan oğlu Güneş’e, annesinden amansız bir hastalık miras kalmıştır. Oğlunu yaşatmak için çıktığı hayat ringinde, en büyük açığı da vicdan azabıdır. Hayat oğlunu elinden almak için hiçbir rakibinin vuramadığı kadar hızlı ve acımasızca vurur Kafkas’a. Geçmişi, vicdan azabı, çaresizliği art arda yüzüne inen yumruklardan daha çok sarsar Kafkas’ı. Hayatın vurduğu yumruklara karşı bir tek gardı vardır: Oğluna duyduğu sevgi ve onu yaşatma azmi… Hayatla maçını 5 yıl önce kaybeden Kafkas’ın rövanşı kaybetmeye niyeti yoktur! Canı ne kadar acırsa acısın, mecali ne kadar tükenirse tükensin yıkılmaz “Şampiyon”! Aynı sözü tekrarlayarak dikilir hayatın karşısına!

ŞAMPİYON KADROSU

Tolgahan Sayışman (Fırat Bölükbaşı), Yıldız Çağrı Atiksoy (Suna), Emir Özyakışır (Güneş Bölükbaşı), Erdal Özyağcılar (Yaman Günaltay), Erkan Avcı (Zafer), Berk Yaygın (Serhat), Bahar Süer (Mücella), İlayda Alişan (Neslihan)


ulusal.com.tr

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P