banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Seyfettin tutuklanıyor! Kalk Gidelim 94. son bölüm izle... Kalk Gidelim 95. yeni bölüm fragmanı izle...

Her cumartesi TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşan Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kalk gidelim yeni bölüm fragmanı izle... Kalk Gidelim son bölüm izle...

MEDYA 13.01.2020, 10:59 13.01.2020, 10:59
Seyfettin tutuklanıyor! Kalk Gidelim 94. son bölüm izle... Kalk Gidelim 95. yeni bölüm fragmanı izle...

Bu akşam yeni bölümüyle 20:00'de TRT 1 ekranlarına gelecek olan Kalk Gidelim dizisinde, Mustafa Ali, İstanbul'dan yüklü bir iş alır, Dudu kötürüm kalır, Seyfettin ise tutuklanır...

Behice ve Şerif evlendikten sonra Nurhatçe’yle beraber el öpmeye gelirler. Nurhatçe’yi devir teslim eden Sevda ve Seyfettin zor anlar yaşarlar fakat yapacak bir şey yoktur. Meryem kurallar koyar. “Sadece hafta sonları göreceksiniz!” der. Mecburen razı olurlar ve Meryem ile Sevda ve Seyfettin arasında bir nevi velayet çatışmaları başlar. İstanbul’dan gelen iş insanlarıyla toplanan Mustafa Ali tam bir yıllık sipariş almıştır. Büyük anlaşmanın tek şartı 1 milyon teminat istemeleridir. Mustafa Ali kara kara bunu nasıl bulacağını düşünür. Bir çıkar yol bulamaz ve çekinip korkarak babasına söyler. Hacı, Mustafa Ali’nin işini halleder. Fakat Mustafa Ali anlaştığı adamları Ercan ile görünce kazıklandığını zannederek panik olur. Diğer yandan Dudu ve Şakir gebelik testini beklerler. İlk sonuç negatif gelir. Çocukları olmamıştır. Şakir kendine konduramaz ve “Dudu yüzünden” diye düşünürerek Dudu için ilaç arar. Derdine deva ararken Ercan bunu duyarak devreye girer ve işler karışır. Ercan’ın bütün bitkilerden hazırlattığı pestile Dudu’nun alerjisi vardır ve bacakları önce karıncalanır sonra tutmaz olur. Gelen ikinci test sonucu ise kafaları karıştıracaktır.

KALK GİDELİM 94. BÖLÜM İZLE

KALK GİDELİM KONUSU

Mustafa Ali genç yaşında İstanbul’a gelmiş ve çok zengin olmuştur. Ailesinin karşı koymasına rağmen İstanbullu sosyetik bir güzelle evlenmiştir, üstelik anne-babasının gelin adayı Meryem’i gözü yaşlı ardında bırakarak. Bundan sonra Mustafa Ali işlerini fabrika kuracak kadar büyütüp zenginlik yolunda emin adımlarla yürürken ailesini ve doğup büyüdüğü köyünü ihmal etmiş bir türlü memleketine gidecek zaman yaratamamıştır. Köydeki ailesi Mustafa Ali’nin hayırsızlığından yakına dursunlar, yıllar bir çırpıda geçmiş çocuklar büyürken Mustafa Ali’nin şirketi de büyümüş zirveye çıkmıştır fakat yanlış kararlar Mustafa Ali’nin çöküşünü hızlandırmıştır. Sonunda iflas bayrağını çekmek zorunda kalan Mustafa Ali’nin bu durumu, ne lüks düşkünü karısı Nurcan’a, ne özel üniversiteye bile puanı tutmayan Playboy özentisi oğlu Canberk’e, ne de pamuklar içinde büyümüş kızı Duru’ya anlatmasına imkân yoktur. Mustafa Ali çaresizliğin yol açtığı mecburiyetle, tatile gidiyoruz bahanesiyle ailesini topladığı gibi köyün yolunu tutar.
 
Ne varsa insanın kendi memleketinde vardır. Özlemiştir Mustafa Ali atasını, anasını, kardeşlerini, toprağını. En çok da Mümine babaannesini.. Ancak çiftlik halkı Mustafa Ali’nin ansızın gelişine anlam veremez. Hacı Hüseyin, oğlunun köye dönmesine içten içe sevinse de kardeşi Seyfettin babası ile aynı fikirde değildir. Mustafa Ali yıllar önce, arkasına bile bakmadan gitmiştir evden. Bunca yıl babasına Seyfettin hizmet etmiştir. Ona gore Mustafa Ali’nin malda mülkü hakkı yoktur. Mustafa Ali her ne kadar gururuna yedirip “yıllar sonra iflas edip köye beş kuruşssuz döndü” denmesin diye battığnı saklamaya çalışsa da iflas haberi çiftliğe bomba gibi düşer. Nurcan ve çocuklar, geriye dönüş olmadığını ve bundan sonra çiftlikte yaşayacaklarını öğrenirler. Babası Hacı Hüseyin ise oğluna yaşı kaç olursa olsun doğru bildiklerini baştan öğretmeye kararlıdır.
 
Mustafa Ali’nin gelişi köyde duyulur da Meryem duymaz mı? Kendisini yıllar önce gelinlikle bırakıp giden Mustafa Ali demek sonunda yuvaya dönmüştür. Meryem şimdi köyün Hanım ağasıdır ve Mustafa Ali’nin Meryem’den çekeceği vardır.
 
Çiftlik halkı iflas haberini nasıl karşılayacak? Mustafa Ali çiftliktekilere kendisini affettirebilecek mi? Sosyetik karısı Nurcan hizmetçili lüks evlerden sonra çiftlik koşullarına uyum sağlayabilecek mi? Çiftlikteki kadınların bu kendini beğenmiş kadın için ne tür planları var? Canberk ve Duru, köyde yeni arkadaşlar edinebilecekler mi? Canberk ve amcası Seyfettin’in oğlu Halim, Meryem’in güzeller güzeli yeğeni Badegül yüzünden karşı karşıya gelince Badegül hangisini seçecek? Hem Badegül Canberk’i sevse bile Meryem, Mustafa Ali’nin oğluna kız verir mi? Belki de Meryem ve Nurcan bir defalık da olsa Caberk ve Badegül ilişkisi olmasın diye birleşeceklerdir… Duru İstanbul’daki sevgilisiyle mesafelere rağmen aşkını sürdürebilecek mi? Veli Demir, Duru’nun arkasından köye gelirse neler olur? Hacı Hüseyin ve Hatice, evlatları arasında nasıl bir denge sağlayacaklar? Hacı Hüseyin Bey, işlerin başına köy kurnazı büyük oğlu Seyfettin’i mi, İstanbul’da fabrikalar kurmuş, fabrikalar batırmış hayırsız Mustafa Ali’yi mi getirecek? Köy halkı Mustafa Ali ve ailesini kucaklayacak mı yoksa dışlayacak mı? Meryem köylüler üzerinde ne kadar etkili olabilecek?
 
Zaman geçtikçe Mustafa Ali, karısı Nurcan ve çocukları, başta burda asla yaşanmaz dedikleri köyü sevmeye ve alışmaya başlayacaklardır. Dede ve babaanne sevgisinin sıcaklığını doğayla iç içe olmanın huzurunu tadacaklar, birlikte emek vererek sürdükleri toprağın filizlendiğini görecekler, sevginin ve dostluğun parayla satın alınamayacağını yaşayarak öğreneceklerdir. 

KALK GİDELİM OYUNCU KADROSU

Ufuk Özkan, Erkan Sever, Kerem Kupacı, Emin Gürsoy, Mehtap Bayri, Aslı Omağ, Yıldız Kültür, Beyazıt Gülercan, Ayça Varlıer, Can Kıran, Onur Seyit Yaran, Ece Aydemir, Nalan Yavuz, Pelin Şahin, Sena Çakır, Alican Okumuş, Füsun Kostak

ulusal.com.tr

Yorumlar (0)
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P