banner1199

banner1197

Ulusal Kanal ve Aydınlık'a ambargo

Cumhurbaşkanı Erdoğan, genel yayın yönetmenleri ile bir araya geldi. Erdoğan'ın genel yayın yönetmenleri ile yaptığı toplantıya Ulusal Kanal ve Aydınlık davet edilmedi

MEDYA 14.07.2019, 12:23 14.07.2019, 15:47
Ulusal Kanal ve Aydınlık'a ambargo

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, gazete ve televizyon kanallarının genel yayın yönetmenleriyle bir araya geldi. Ancak Ulusal Kanal ve Aydınlık Gazetesi'nin genel yayın yönetmenleri toplantıya çağrılmadı.

Ulusal Kanal Genel Yayın Yönetmeni Sinan Sungur sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'a tepki gösterdi.

Sungur paylaşımında "FETÖ ile mücadelenin sesi, 15 Temmuz'da darbecilere karşı savaşan, vatan savaşının sesi olan bizleri neden çağırmıyorsunuz? Görevinizi eksik yapıyorsunuz. Uyguladığınız bu ambargo bizlere değil Türkiye'ye kaybettirir" ifadelerini kullandı.

Sungur'un açıklaması şöyle;
Sayın Erdoğan medya temsilcileri ile bir araya gelmiş! Ulusal Kanal ve Aydınlık Gazetesi çağırılmadı... Sayın @fahrettinaltun FETÖ ile mücadelenin sesi, 15 Temmuz'da darbecilere karşı savaşan, vatan savaşının sesi olan bizleri neden çağırmıyorsunuz? Görevinizi eksik yapıyorsunuz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan medya temsilcileri ile bir araya gelmiş. Ulusal Kanal ve Aydınlık Gazetesi yok. Sayın @fahrettinaltun uçağınıza binen medya kurumları ile Türkiye'nin vatan savaşında başarılı olmanız mümkün değil. Uyguladığınız bu ambargo bizlere değil Türkiye'ye kaybettirir.

ulusal.com.tr

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P