banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Yannis idam edilecek mi? Kuruluş Osman bu akşam yeni bölümüyle yayında! 5. bölüm izle... Yeni fragman yayında

Kuruluş Osman yeni bölümüyle bu akşam ekranlara gelecek. Burak Özçivit'in başrol aldığı Kuruluş Osman'da bu hafta düşmanları tarafından zorlanan Osman ne yapacak?  5. bölüm izle

MEDYA 25.12.2019, 14:00
Yannis idam edilecek mi? Kuruluş Osman bu akşam yeni bölümüyle yayında! 5. bölüm izle... Yeni fragman yayında

5 haftadır ATV ekranlarında olan Kuruluş Osman dizisi bu akşam 6. bölümüyle izleyiciyle buluşuyor. Osman'ın kaçırılacağı bu bölümde düşmanlar nasıl bozguna uğratılacak?  

6. BÖLÜMDE NELER OLACAK? 

Osman, Bala Hatun'un şifasını Yannis'in elinden alıp Kulucahisar Kalesi'nin arkasındaki gizli el olan Yannis'i teşhir etmiştir. Üzerindeki cinayet suçlamasından da aklanan Osman, Dündar Bey ile yarım kalan hesabını da tamamlamıştır. Ancak Edebali, Osman'ın bazı hareketlerinden hoşnut değildir. Osman, Edebali ile konuşmak istediğinde obada olmadığını görür ve onu bulmak için gizli mekana gider. Ancak Osman'ı karşılayan kişi, Yannis'tir. Osman ile Yannis'in buluşması ne sonuçlar doğuracaktır? Obaya gelen Selcan Hatun ile Zöhre Hatun arasında nasıl bir gerilim yaşanacaktır? Osman, Edebali'yi bulabilecek midir? Sofia ve Kalanoz, Yannis'in idamına göz yumacak mıdır? Yarenlerini kaybeden Edebali, nasıl bir yol izleyecektir? Osman ile Edebali'nin yolları tekrar ne zaman kesişecek?

6. BÖLÜM 1. FRAGMANI

6. BÖLÜM 2. FRAGMANI

5. BÖLÜM İZLE


ulusal.com.tr

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P