banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

26.10.2013, 16:56

Özel olan sensin

 Özel şeyler beklemekten vazgeçelim artık, Özel'ler kendilerine düşeni yapmıyorsa yada yapacak cesaretleri yoksa, başka özellerin fotoğrafları veya kasetleri varsa yada düzmecelerden korkuyorlarsa soralım artık kendimize Özel olan kim diye? Biz Mustafa Kemal'in askerleri diyorsak kendimize ve bu görevi almaya karar verdiysek özel olanın kendimiz olduğunu bilmeliyiz. Biz yaparız arakadşlar, biz yaparız siperdaşlar...

Kimiz biz?

Şimdi bazı sorulara vevap verelim ve 'biz' tanımının içinde miyiz diye soralım kendimize?
-Ülkemizin bölünme tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu görüyor muyuz?
-Bölücü ve kindarların cumhuriyet devrimlerini yok etmek için birleştiğinin farkında mıyız?
-Desteklediğimiz bazılarının cumhuriyeti ortadan kaldırma anayasası için hainlerle aynı masada oturmakta ısrarcı olduklarını görüyor muyuz?
-Türkiye'nin gençlerinden umutlu muyuz?
-29 Ekim'de meydanları doldurmaya, milyonlarca and içmeye hazır mıyız?
-En önemlisi kendimize Mustafa Kemal'in askeriyiz diyor muyuz?
İşte bütün bu soruların cevabına göre saflarımız bellidir. O halde CHP'li üst yönetimine, MHP'li üst yönetimine baskı yapacak ve çağrıya destek verecek. Türkiye yaşayacak diyorsak, milletimizin adı Türk kalacak diyorsak bastıralım siperdaşlar. CHP, MHP ve İşçi Partisi'nin birliğine zorlayalım herkesi. Yıkalım saltanat sevdalılarını. Tarihse Fatih'in torunları gibi olalım, gelecekse Mustafa Kemal'in CHP'sini yaşatalım. Gerisi boş muhabbet İstanbul'u fetheden Fatih'in askeri ve İstanbul'u kurtaran Mustafa Kemal'in askeri olalım merak etmeyin yeni destanları Nazım'la Mehmet Akif'in torunları yazacaktır.

Teoman Alili
ulusalkanal.com.tr

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P