banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

ATV’ciler Orhangazi’de engel tanımadı

Bursa’nın Orhangazi ilçesi Türkiye ATV Şampiyonası’nın üçüncü ayak yarışına ev sahipliği yaptı.

SPOR 20.09.2015, 23:04 20.09.2015, 23:05
ATV’ciler Orhangazi’de engel tanımadı
Türkiye ATV Şampiyonası'nın üçüncü ayağı Orhangazi ilçesinde yapıldı. Orhangazi Belediyesi’nin İznik Gölü Sosyal Tesislerinde organize edilen yarışlar izleyiciden büyük ilgi gördü. Üçüncü ayak yarışı S1 (649 cc), S2 (650cc üstü) ve S4 (UTV) kategorilerinde düzenlenirken, su ve çamur etaplarında sporcular yarış severlerden büyük alkış aldı. Dereceye giren sporcular kupalarını Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’dan aldı.

Orhangazi Belediyesi, Can-am, Depar Motor’un destek verdiği üçüncü ayak yarışında sporcular; sıcak, toz ve çamurla mücadele ederken S1 sınıfında SMYRNA Motosiklet Kulübü’nden Gökhan Zor (CANAM) ilk sırayı elde etti. Bu sınıfta Sakarya Motosiklet Kulübü’nden Erdal Demiryol (TGB) ikinci ve TITUS Feronia Doğa ve Motorsporları Kulübü’nden Hasancan Başaranlar (ARCTIC) ise üçüncü sırayı aldı.

Sancaktepe Motosiklet Kulübü’nden Yusuf Sayar’ın (POLARIS) birincilik kürsüsüne çıktığı S2 sınıfında Gemlik Doğa ve Motorsporları Kulübü’nden Süleyman Taşar (CANAM) ikinci ve TITUS Feronia Doğa ve Motorsporları Kulübü’nden Gürsel Söyler’de (ARCTIC) üçüncü oldu. Genç sporcuların yarıştığı UTV sınıfında ise TITUS Feronia Doğa ve Motorsporları Kulübü’nden Ragıpcan Kutsal engelleri başarıyla geçerek birinciliği elde etti. Kutsal’ı bu sınıfta Sancaktepe Motosiklet Kulübü’nden Furkan Arsıl Köprücü takip etti.

Öte yandan Türkiye ATV Şampiyonası’nın 4. Ayak Yarışı’da 14-15 Kasım 2015 tarihlerinde Bodrum’da düzenlenecek.DHA
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P