banner1199

banner1197

Aziz Yıldırım: Benim için Fenerbahçe defteri kapanmıştır!

Fenerbahçe eski Başkanı Aziz Yıldırım, NTV’de katıldığı programda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yıldırım yaptığı açıklamada, 'Benim için Fenerbahçe defteri kapanmıştır' ifadelerini kullandı.

SPOR 20.08.2018, 14:30 20.08.2018, 14:58
Aziz Yıldırım: Benim için Fenerbahçe defteri kapanmıştır!

Eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kulübün yeni başkanı Ali Koç'a kırgın olmadığını belirterek, "Benim için Fenerbahçe defteri kapanmıştır. Karalama yapılmadığı sürece Fenerbahçe'yle ilgili hiçbir yorumda bulunmam" dedi.

Türk sporunun 20 yılına damga vuran, kulübünde en uzun süre başkanlık koltuğunda oturan Fenerbahçe Kulübü'nün eski Başkanı Aziz Yıldırım, NTV'den Tuğba Dural'a konuştu.

"Bundan sonra yalnızca Fenerbahçe taraftarıyım. Fenerbahçe iyi bir netice almışsa sevinirim, kötü bir netice almışsa üzülürüm" diyen Yıldırım, şunları söyledi:"Başkanlıkta ve yöneticilikteki kadar ilgi ve alakam olmaz. Ve hiçbir zaman da Fenerbahçe politikalarının içinde bundan sonra yer almam. Benim düşüncelerim ayrıdır. Gelen yönetimler rahatça çalışırlar, görevlerini yaparlar, daha sonra gelen insanlara devrederler. Ben bundan sonra Fenerbahçe'yle ilgili, bana sataşılmadığı müddetçe, bana karalama yapılmadığı sürece Fenerbahçe'yle ilgili hiçbir yorumda bulunmam ve hiçbir konuda da fikrimi beyan etmem. Ama bana karşı yalan, yanlış şeyler söylenirse onlara cevabını veririm. Benim için Fenerbahçe defteri kapanmıştır."

Kulübün yeni başkanı Ali Koç'a kırgın olmadığını belirten Yıldırım, "Benim için bitmiştir. Takılacak bir konum yok. 20 yıllık başkanlık yaptım. Son süreçte de kendimi mecbur hissettiğim için yapayım diyordum. Normalde bırakmam lazımdı çünkü ben Fenerbahçe'ye yaptım yapacağımı yani" ifadelerini kullandı.

ulusal.com.tr

Yorumlar (0)
10°
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P