banner1199

banner1197

Aziz Yıldırım'dan iki yıldıza rest!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, sözleşmeleri biten Gökhan Gönül ve Mehmet Topal'a, “Benimle yapacağımız görüşmede menajerlerinizi devre dışı bırakın, öyle gelin” talimatı verdi… Menajerler görüşmenin olduğu yere gelse bile masaya oturamayacak.

SPOR 27.04.2016, 11:29 27.04.2016, 17:19
Aziz Yıldırım'dan iki yıldıza rest!
Fenerbahçe'de sözleşmeleri biten Gökhan Gönül ve Mehmet Topal'la görüşmeler bugün başlıyor

Fenerbahçe'de sözleşmeleri sona eren Gökhan Gönül ve Mehmet Topal'ın yeni kontrat görüşmelerinin bugün başlaması bekleniyor. Başkan Aziz Yıldırım'ın görüşmeleri bizzat kendi yürüteceği, oyunculara menajerlerini devre dışı bırakma talimatı verdiği ifade edildi. Yıldırım'ın futbolculara, sadece kendileriyle görüşeceklerini, menajerlerin kulübe gelmeleri halinde görüşme masasına oturtulmayacaklarını net bir dille söyledi.

BİR HAFTA DÜŞÜNME PAYI
Yönetimin, futbolcularla bire bir görüşmelerde 'puana göre prim' sistemini de anlatacakları, bundan sonra yapılacak tüm transferlerde de bu sistemin kullanılacağı belirtildi. Başkan yapılacak görüşmeden sonra, futbolculara düşünmek için bir hafta gibi bir süre vereceği de gelen bilgiler arasında. Bilindiği gibi Başkan Aziz Yıldırım sezon başında, maç başına prim uygulamasının birkaç yıl içinde Fenerbahçe'de tarihe karışacağını açıklamıştı. Yeni sistem Gökhan ve Mehmet Topal ile devreye girecek. (Sabah)
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P