banner1199

banner1202

banner1197

banner1203

Aziz Yıldırım'dan net sözler: İptal ederim!

Aziz Yıldırım Yüksek Divan Kurulu olağan toplantısında konuştu

SPOR 25.07.2015, 12:19 25.07.2015, 12:26
Aziz Yıldırım'dan net sözler: İptal ederim!

İşte Aziz Yıldırım'ın konuşmasından satır başları;

"Transfer için parayı nerden buldunuz diyorlar. Gömü bulmadık. Fenerbahçenin kaynaklarını kullanıyoruz. Üçüncü köprü ile yeni havaalanı arasına gitsinler orası gömü dolu.
Bütün paralar Sportif AŞ'den çıkmıştır. Kimseden hiç para alınmadı. Tamamen kulübün parası. Bu sene bütün takıma toplam 47 milyon Euro ve 2 milyon TL para ödenecek. Geçen yıl toplam 41 milyon Euro ödedik. Gerekirse daha da transfer yaparız paramazı var kaçmayız. 100 milyon tahvil borcumuz var. Yeni üyelerden gelen para tahvil borcunu ödeyecektir. Pazartesiden itibaren stat ile ilgili çalışmalar yapılacak. Forma çalışmalarında sabit bir rakamla anlaşmayacağız. 70 trilyona aldığımız arazinin değeri 100'ün üzerine çıktı. Ödemeleri devam ediyor.

'SIKINTIMIZI 25 MİLYON FENERBAHÇELİ İLE ÇÖZERİZ'
Fenerbahçe Spor Kulübü ve Fenerbahçe A:Ş 25 milyon klişi olduğumuzu iddia ettiğimiz bir kuruluşun üzerine kurulmuştur. Herhangi bir sıkıntımız olduğunda onlarla çözeriz.

'KOMBİNELERİNİ İPTAL EDERİM'

Tribünlerde heryeri klaldırdık satıyoruz. Geçen hazırlık maçında çok şikayet geldi. Herkes bilet aldığı yerde oturacak. Küfür eden herkesin kombinelerini iptal ederim.

'RİZE FAİLİ MEÇHUL OLARAK KALAMAZ'

Rizede'ki olayı aydınlatmamak sporun karanlıkta kalması demektir. Bugün Suruç'ta asker, polislerin vurulması toplumun kargaşa nedenlerinden biri de Rize olayıdır. Bu olay aydınlatılmazsa faili meçhul cinayet olarak kalacaktır. Orada Fenerbahçe katledilmek istenmiştir. Olay kapatılmaya çalışılıyor."

Yorumlar (1)
ns 4 yıl önce
sen cumhuriyyetci bir bashkansin helal olsun sene
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P