banner1199

banner1197

Brezilya raporunu hazırlıyor!

Brezilya'da temaslarda bulunan Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen yurda döndü. Metalist Kharkiv'li Rodrigo Moledo'nun yanı sıra bazı genç futbolcularla görüşen özen, hazırlayacağı raporu yönetime sunacak.

SPOR 04.06.2014, 13:22 04.06.2014, 12:24
Brezilya raporunu hazırlıyor!
Beşiktaş'ta 1 hafta önce Brezilya'ya giden futbol genel direktörü Önder Özen, yaptığı araştırmaları tamamladı ve İstanbul'a döndü. Özen, hazırladığı raporu yönetme sunacak ve ardından planlanan transferler konusunda çalışmalara başlayacak.

Önder Özen'in özellikle Brezilya’da 20 yaş altı futbolcular üzerine temaslarda bulunduğu belirtildi. Özen'in ayrıca Beşiktaş'ın transfer gündeminde olan Brezilyalı defans oyuncusu Rodrigo Moledo ile de görüştüğü bildirildi.

26 yaşıdaki defans oyuncusunun yaklaşık 6 ay önce yaşadığı sakatlık sonrası durumu hakkında bilgi alan Özen, Moledo için de hazırlayacağı raporu yönetime sunacak.

Moledo'nun sağlık durumu ile ilgili bir problem olmaması halinde siyah beyazlı kulübün 26 yaşındaki futbolcu için Metalist Kharkiv ile temasa geçeceği tahmin ediliyor. 
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P